« Zpět do kategorie Kalhoty pro žáky a dorostence

Kalhoty Bauer Vapor X:20 junior


Poradíme Vám

Tomáš Buchtík

Tomáš Buchtík produktový manažer

Tel.: 776 846 828
530 503 108
Výprodej
Skladem

Barevné varianty:

černá
Hodnocení zákazníky
70.00%

Martin Bártl
24.11.2011
Spokojenost


Pavol Tomala
17.10.2010
nohavice sú v pohode.dobrý pomer kvality a ceny.

Cena

Naše cena: 899 Kč
Běžná cena: 1 090 Kč
Ušetříte: 191 Kč (18%)
Koupí získáte 90 bonusových bodů
Objednací číslo: 14102
Ceny jsou uvedeny včetně DPH

ks  

Atributy produktu

Dostupnost
E-shop: zítra u vás
Prodejna Brno:ještě dnes

Parametry


Sezóna2010/11
Kategorie podle věkujunior
Označení řady (série)Vapor X:20 Series
Výkonnostní třída hráčeamatérské a krajské soutěže
Stupeň ochranymírná ochrana, rekreační hra
Materiál výstelkyHydrophobic mikrovlákno
Chrániče stehen1 dílné
Vyjímatelné chrániče stehenano
Rozepnutí nohavicsuchý zip, zip
Systém zapínánítkaničky + přezka

Hodnocení SportObchod.cz

Hodnocení podle stupně ochranyHodnocení ochrany - 6 z 10 6/10
Hodnocení podle komfortuHodnocení komfortu - 6 z 10 6/10
Naše doporučení k nákupu (poměr výkon/cena)Hodnocení poměru výkon/cena - 7 z 10 7/10

Textový popisek

Kalhoty Bauer Vapor X:20 junior jsou určeny pro pravidelný hobby juniorský hokej. Lehké a volné kalhoty mají jednoduchý a účinný systém stahování pomocí tkaničky a přezky. Hokejové kalhoty Bauer Vapor X:20 patří mezi velmi oblíbené ve střední vyšší ...
přejít na celý textový popisek »

Popis

Kalhoty Bauer Vapor X:20 junior jsou určeny pro pravidelný hobby juniorský hokej. Lehké a volné kalhoty mají jednoduchý a účinný systém stahování pomocí tkaničky a přezky. Hokejové kalhoty Bauer Vapor X:20 patří mezi velmi oblíbené ve střední vyšší třídě a poskytují velkou ochranu a volnost pohybu.

Hokejové kalhoty nabízí nízkou hmotnost a velkou volnost pohybu!

Materiál výstelky je velmi kvalitní Hydrophobic mikrovlákno, které dokáže rychle odvést vlhkost od pokožky. Materiál je velmi lehký a prodyšný. Dokáže udržet perfektní klima i za velmi extrémních podmínek.

Chrániče stehen se skládají z jednodílných výlisků, které jsou anatomicky tvarované. Výlisek ochrání celou přední část stehen bez mezer. Výlisek má výrazné prolisy pro maximální tvrdost a lehkost.

Nohavice kalhot se dají na vnitřních stranách rozepnout pro maximální ventilaci a ještě větší volnost pohybu. Zdrhovací zip pro otevření nohavic je schován za suchým zipem.

Ostatní chrániče dobře chrání oblasti boků, ledvin a kyčle. Na zadní části je integován i zadní chránič páteře.

Systém stahování a utahování pasu je velmi důkladný. Nejdříve si hráč kalhoty klasicky zaváže tkaničkami a potom zajistí páskem s plastovým zámkem. Celý pásek je navíc nastavitelný plastovou přezkou. Kalhoty perfektně drží a nestahují se. Pásek se při hraní nepovoluje.

Nenašli jste svou velikost? Nabízíme menší žákovské kalhoty Bauer Vapor X:20 žák.

Tabulka velikostí

Lobvod pasu (cm)66 - 71
věk (roky)11 - 14
výška postavy (cm)150 - 163



Hodnoceni

Průměrné hodnocení produktu: 70.00%

Přidat další hodnocení >>

Martin Bártl (Kamenický Šenov), přidáno 24.11.2011

Spokojenost

Pavol Tomala (Dětva), přidáno 17.10.2010

nohavice sú v pohode.dobrý pomer kvality a ceny.

Přidat hodnocení

 
Bonusové body za hodnocení získáte, pouze pokud budete hodnotit produkty jako přihlášený uživatel. Přihlásit se »

Dotazy

Zaslat dotaz

(pokud chcete, abychom Vám zavolali)
Daniel Čech přidáno 29.11.2010

Dobry den.jsem vysoky 170- 175. jakou by jste mi dopurucili velikost?

Martin Pištělák odpovídá:

Dobrý den, na 170-175 cm již potřebujete seniorské kolhoty a to v závislosti na pasu vel. S (80-85cm pas) nebo M (85-90 pas). S přáním hezkého dne Martin Pištělák

Doplňky