Florbalová hokejka Tempish Runner FX6 105 cm se skvěle hodí pro potřeby amatérských, rekreačních a začínajících hráčů. Dlouhá florbalka (105 cm) je vybavena měkkým sklolaminátovým shaftem 31 mm, středně tvrdou čepelí a kvalitní základní omotávkou Score Grip.
Výborná volba pro rekreační hráče!
Shaft ze sklolaminátových vláken je lehký a pevný. Výborně se chová jak při střelách, tak při technickém pojetí hry. Shaft je měkký o průhybu 31 mm, takže se hodí pro techničtější florbalisty.
Profil držení je klasický kulatý, zužující se.
Základní omotávka Tempish Score Grip je vyrobena z odolného PVC materiálu. Maximální odolnost a dobrá přilnavost jsou její největší přednosti. Velmi pevný materiál se nekrčí vydrží i hrubé zacházení.
Florbalka Tempish Runner FX6 má zajímavý a nepřehlédnutelný design. Dodáváme ji s černou čepelí a omotávkou téže barvy.
Hokejka má délku 105 cm! Je tedy vhodná pro hráče vysoké 190 cm a více.
Jste menší postavy? Je pro vás vhodnější jiná délka? Nabízíme vám kratší florbalku Tempish Runner FX6 100cm (vhodná také pro hráče nad 190cm) a Tempish Runner FX6 95 cm (vhodná pro hráče kolem 175 cm).
Florbalka není certifikovaná. Pokud hrajete soutěž a potřebujete certifikovanou hokejku, vyberte si třeba Tempisch Aztec 105cm.