Společně to zvládneme ✌

A zvládáme to zatím výborně. Díky vám. Přesto buďte dál ke svému okolí ohleduplní. Od 11. 5. může naráz sportovat až 100 osob.

Naše prodejny v Praze i v Brně jsou OTEVŘENÉ. Stavte se na návštěvu nebo vyzvednout objednávku. Těšíme se na vás.

Objednávky od 500 Kč doručíme domů ZDARMA.

Aktuálně na SportObchod.cz

Vyhrajte poukázku v hodnotě 5 000 Kč v naší soutěži Sportuju a bloguju. Píšete si vlastní blog a milujete sport? Zapojte se a odměna vás nemine.

Legendární etapový závod TRAILTOUR 2020 pro běžce z dílny Inov-8 odstartoval 1. května. Vyběhněte v barvách SportObchod.cz.

% DNES se SLEVOU %

Každý den pro vás zlevníme 6 produktů. Stavte se každý den mrknout ;) Dnes nakoupíte levněji tyto:

Potrénujte na sezónu

Bára v karanténě nezahálela. Rozjela to naplno a napsala pro vás pokračování seriálu Bára na kolobce. Jak jste na tom s tréninkem vy? Cvičili jste poctivě, nebo se teď ztěží dostáváte do formy? Trénujte chytře s českou vychytávkou mySASY.

Vemte kurty útokem!

Předveďte se na kurtu v plné parádě. Rádi vám poradíme s výběrem správného tenisového vybavení. Mrkněte na představovačky tenisových raket na našem YouTube nebo čtěte Tenisového fanatika.

Vyrazte na kolo

Výlet si nejvíc užijete na pohodlných trekových a krosových kolech nebo elektrokolech. Na pořádnou jízdu v terénu a traily ale zvolte radši horské kolo. Gravel je tu zase pro všechny, kteří si užívají rychlost na silnici i v terénu.

Nakoukněte do Šatny

Fandíte taky Instagramu?

Sportovní výbavu vybírejte z těchto kategorií

Zákazníci doporučují

530 503 100 po–pá 8:00–14:00 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč