Badmintonové rakety pro děti Victor

Dětské badmintonové rakety se vyznačují kratší délkou rámu a nízkou hmotností. Badmintonové rakety určené pro děti dokáží generovat údery s potřebnou razancí i bez příliš velké síly vložené do odehrání míčku. Dětské badmintonové rakety mají často menší velikost hlavy. U nás si vyberete nádobíčko jak pro mladého rekreačního hráče, tak pro budoucího reprezentanta.

Filtrovat

Značka:

Cena
Cena:

Řazení: od nejprodávanějšího | abecedně | od nejlevnějšího | od nejdražšího

Dle zadaných parametrů bylo nalezeno 7 produktů

Badmintonové rakety pro děti jsou prvním střetnutím nejmenších badmintonistů s pinkáním míčku přes síť. Je proto důležité, aby se dětem raketa dobře držela a hezky to lítalo. Dětské badmintonové rakety mají kratší délku rámu a jsou mimořádně lehké. Zároveň se pyšní menší hlavou, která na druhou stranu generuje dostatek síly, aby se dětem dobře hrálo i bez vynaložení velké porce energie.

Pokud si lámete hlavu nad tím, jak děti na badminton zabalit, vyzkoušejte badmintonové batohy na rakety. Dětské verze batohů jsou menší a mají kapsu přizpůsobenou přesně na menší badmintonovou raketu pro děti.

Jen trénink dělá mistry. Ambicióznější rodiče nebo děti, které badminton opravdu baví, proto mohou trávit volný čas s tréninkovými pomůckami na badminton. A jestliže to vaše děti myslí opravdu vážně, nepodceňujte ani výběr dětského oblečení na badminton.

Poradíme vám

Denisa Daňková Denisa Daňková expertka sekce

denisa@sportobchod.cz
530 503 108

530 503 100 po–pá 8:00–16:00 | info@sportobchod.cz

upřihlaste se Košík: 0 Kč