DNES DOPRAVA ZDARMA

Badmintonové rakety pro pokročilé – útočný styl

Pořiďte si útočně laděné badmintonové rakety s vyvážením do hlavy a zadupte soupeře do kurtu sprškou dobře mířených smečů. Pokud si nejste jistí svým stylem hry, mrkněte raději do naší poradny.

Filtrovat

Sezóna:

Hmotnost:

Vypletená raketa?:

Použitý výplet:

Pružnost:

Délka rakety:

Vyvážení rakety:

Značka:

Cena
od
do

Další parametry

řazení: Doporučujeme | Od nejlevnějšího | Od nejdražšího | Podle názvu |

Top produktyBadmintonové rakety pro pokročilé hráče vybírejte podle toho, jakým stylem hrajete. Techniku už určitě ovládáte minimálně uspokojivě a herní situace máte v malíčku. Není pro vás proto problém říct si, jaký styl vám sedí nejvíc.

Badmintonové rakety pro útočné hráče bývají zpravidla vyvážené do hlavy. Raketa vám dopřeje větší švih, čímž snadněji zesílíte údery. Rovněž jsou badmintonové rakety pro pokročilé hráče s útočným stylem tužší, aby se raketa příliš neprohýbala, trajektorie letu badmintonového míčku tím byla přímější a například smeče byly maximálně efektivní.

Při útočném stylu hry dávejte pozor také na badmintonový výplet. Silové pojetí hry totiž pomáhá praskání výpletu. Přečtěte si, proč praská badmintonový výplet, a pak se mrkněte do poradny, ať víte, jak vybrat badmintonový výplet. Výplet je totiž srdce rakety a vyměnit jej jednou za 3–4 měsíce nebude na škodu. Stačí, když si vyberete badmintonové výplety z nabídky.

Pokročilým badmintonistům nesmí ve výbavě chybět badmintonové míčky. Jestli sáhnete po plastových, nebo péřových, to už záleží na tom, jak moc pokročilí si připadáte. Plastové badmintonové míčky vydrží víc, péřové badmintonové míčky jsou zase kvalitnější a hra s nimi dostane světové parametry.

Vypadá to, že útočný styl badmintonu pro vás není typický? Sázíte spíš na dropy a rádi se mazlíte s míčkem? Vybírejte badmintonové rakety pro pokročilé hráče s technickým stylem hry. Nebo nejraději všechno mícháte dohromady? Zkuste univerzální badmintonové rakety pro pokročilé a měňte styl hry často jako ponožky. A pokud si pořád nejste jistí, v poradně se vždycky dozvíte, jak vybrat badmintonovou raketu.

530 503 100 po–pá 8:00–16:00 | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}