Sady na badminton Yonex

Objevte cenově výhodné badmintonové sety více raket. U rekreačních modelů dostanete k sadě na badminton i míčky se sítí. Vybavte se na dovolenou, nebo pořiďte výhodný badmintonový set více raket do školy či badmintonového kroužku.

Filtrovat

Značka:

Cena
Cena:

Řazení: od nejprodávanějšího | abecedně | od nejlevnějšího | od nejdražšího

Dle zadaných parametrů bylo nalezeno 7 produktů

Badmintonové sety vám urychlí rozhodování, pokud sháníte zábavu na dovolenou na poslední chvíli. V sadě na badminton objevíte 2 až 4 badmintonové rakety. U setu badmintonových raket pro rekreační hráče najdete zpravidla i badmintonové míčky nebo obal na raketu.

Požitek z rekreačního badmintonu umocní i badmintonové sety se sítí. Už si tedy nebudete muset pinkat jen tak na udržení míčku ve vzduchu. Roztáhnete síť, nastudujete badmintonová pravidla a zábavu na odpoledne máte vyřešenou.

Sady badmintonových raket pro závodní hráče obsahují dva stejné modely, ale za zvýhodněnou cenu. Pokud tedy hrajete často a na vysoké úrovni, nemějte strach z toho, že se vám protrhne badmintonový výplet a máte po legraci. Z bagu na rakety vytáhnete další model a v klidu navážete na svůj výkon.

Poradíme vám

Denisa Daňková Denisa Daňková expertka sekce

denisa@sportobchod.cz
530 503 108

530 503 100 po–pá 8:00–16:00 | info@sportobchod.cz

upřihlaste se Košík: 0 Kč