Badmintonové batohy na rakety

Netahejte se s obřím bagem. Hoďte přes ramena badminotnový batoh a dopřejte si pohodlí cestou do haly i z ní. Do batohů se vám zpravidla vejde jedna raketa i další badmintonové vybavení včetně bot, oblečení a míčků.

Filtrovat

Top produktyBadmintonové batohy milují zejména děti. Dětské batohy na badminton jsou příjemné na nošení, mají roztomilý design a designéři při jejich navrhování mysleli na místo pro dětskou badmintonovou raketu.

Jenže batoh na badmintonové rakety se může hodit i dospělým. Zejména pro začátečníky a rekreační hráče má batoh na badminton smysl, protože v arzenálu často mívají pouze jednu badmintonovou raketu a oblečení na badminton do batohu také nasoukají.

Pro častější hraní se ale vyplatí přemýšlet nad badmintonovým bagem na záda nebo nad badmintonovou taškou přes rameno. Je v nich více místa, vše se vám do nich hezky vleze a nakonec je i jejich nošení pohodlnější. A navíc mívají i termo ochranu, která chrání badmintonové výplety před častým praskáním nebo kapsu na badmintonové boty.

Nejste si jistí, kolik badmintonových raket se do kterého batohu či bagu na badminton vleze? Mrkněte se do poradny a zjistěte jak vybrat badmintonovou tašku.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}