DNES DOPRAVA ZDARMA

Badmintonové rakety pro závodní hráče

Objíždíte kempy, turnaje a badminton je kus vašeho života? Vyberte si badmintonovou raketu pro závodní hráče a ukažte, že na kurtu máte své místo.

Mrkněte, které badmintonové rakety byly nejlepší na velké testovačce 2019 >>

Filtrovat

Sezóna:

Hmotnost:

Vypletená raketa?:

Použitý výplet:

Pružnost:

Délka rakety:

Vyvážení rakety:

Značka:

Cena
od
do

Další parametry

řazení: Doporučujeme | Od nejlevnějšího | Od nejdražšího | Podle názvu |

Top produktyBadmintonové rakety pro závodní hráče mají turnajové parametry. Uvidíte je v rukou těch nejlepších badmintonistů, proto existuje předpoklad, že techniku máte brilantně zvládnutou, neděláte začátečnické badmintonové chyby a potřebujete porážet soupeře v lize nebo na turnaji.

Nejspíš nemáte problém s tím, jak vybrat badmintonovou raketu. Zajímat se budete spíš o to, jaký badmintonový výplet si do rakety necháte vyplést, protože víte, že výplet je minimálně stejně tak důležitý jako moderní badmintonová raketa s nejnovějšími technologiemi.

Opomíjet nebudete ani kvalitní badmintonovou obuv, protože si uvědomujete, jak náročný je pohyb po kurtu a jak by noha trpěla ve špatném obutí. Boty na badminton jsou jen začátkem. Při hře o medaile rozhodují drobnosti. Důležité je cítit se v pohodě, proto si dopřejete badmintonové oblečení, které je lehké, pružné a dokonale odvádí pot.

Plasťáky už nejsou nic pro vás. Hrajete jedině s péřovými badmintonovými míčky, i kdyby šlo jen o trénink. A to vše potřebujete schovat do bagu na rakety s termoochranou, aby zůstala badmintonová výbava v provozní teplotě a kdykoli vás mohla podržet v těžkých chvílích.

530 503 100 po–pá 8:00–16:00 | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}