Badmintonové rakety pro začátečníky a rekreační hráče

Rozkoukejte se na kurtu s tou správnou raketou, která vám pomůže s prvními odpaly a smečemi. Vyberte si ideální badmintonovou raketu pro začínající a rekreační hráče.

Mrkněte, které badmintonové rakety byly nejlepší na velké testovačce 2019 >>

Filtrovat

Značka:

Cena
Cena:

Sezóna:

Řazení: od nejprodávanějšího | abecedně | od nejlevnějšího | od nejdražšího

123vše

Badmintonové rakety pro začátečníky jsou ideální pro nácvik základních úderů. Pokud tedy nehrajete badminton nikterak pravidelně, ale hledáte spíše badmintonové rakety pro rekreační hráče, tak jsou pro vás začátečnické rakety dobrou volbou.

Pokročilejší hráčky si vyberou badmintonové rakety podle stylu hry stejně jako muži. Pro rekreační hráčky je však důležitá lehkost badmintonové rakety a s tím spojená snadná ovladatelnost. Usnadněte si proto výběr a podívejte se na badmintonové rakety pro ženy. Stejně tak pro děti není potřeba vybírat z raket pro dospělé, ale dostanete speciální nabídku dětských badmintonových raket.

Hledáte badmintonové pálky na dovolenou? Hoďte očko na badmintonové sety. Najdete tady pohromadě dvě badmintonové rakety pro začátečníky a k tomu i badmintonové košíčky.

Právě badmintonové košíčky jsou v podstatě jedinou další věcí, vedle badmintonové rakety, kterou k hraní badmintonu potřebujete. Správně se používá výraz badmintonové míčky a na výběr máte plastové, nebo péřové. Pro vás jako rekreačního badmintonistu budou stačit plastové badmintonové míčky.

Ještě než poprvé vyběhnete na kurt, nastudujte si badmintonová pravidla. Vyhnete se tak nepříjemnému pocitu, kdy nevíte, co na kurtu dělat. V pravidlech badmintonu zjistíte, co znamenají čáry na badmintonovém kurtu, jak podávat nebo jak se počítají body a do kolika vítězných míčků se hraje.

Pokud nevíte, kde si badminton zahrát, tak se podívejte kde hrát badminton v Praze nebo kam na badminton v Brně.

Poradíme vám

Denisa Daňková Denisa Daňková expertka sekce

denisa@sportobchod.cz
530 503 108

530 503 100 po–pá 8:00–16:00 | info@sportobchod.cz

upřihlaste se Košík: 0 Kč