Ultralehké badmintonové rakety

Nejlehčí badmintonové rakety tolik nezatíží váš kloubní aparát, tím pádem se tak rychle neunavíte. Ultralehké badmintonové rakety jsou dobře ovladatelné a rychlé. To jim dává do vínku hned dvojí využití. Buď se hodí ženám nebo juniorům, kvůli snadné ovladatelnosti. Nebo naopak pokročilým hráčům, kteří využijí rychlosti rakety při smečích.

Filtrovat

Značka:

Cena
Cena:

Vyvážení rakety:

Pružnost:

Další parametry Cena

Řazení: od nejprodávanějšího | abecedně | od nejlevnějšího | od nejdražšího

12vše

Ultralehké badmintonové rakety vám přijdou vhod, pokud při hře často cítíte svaly předloktí. Po delším hraní s těžšími badmintonovými raketami se totiž ruka unaví a u fyzicky slabších hráčů je tento efekt ještě markantnější. Není proto divu, že s ultralehkými badmintonovými raketami hrají nejčastěji ženy nebo junioři.

Není tomu ale tak, že by ultralehké rakety byly automaticky badmintonovými raketami pro začátečníky. V nabídce nejlehčích badmintonových raket najdete třeba řadu Victor Light Fighter. Ta je přitom vhodná primárně pro hráče, kteří hledají badmintonové rakety pro pokročilé hráče s útočným stylem. A jedné z raket Light Fighter propůjčil své jméno i Petr Koukal.

Poradíme vám

Denisa Daňková Denisa Daňková expertka sekce

denisa@sportobchod.cz
530 503 108

530 503 100 po–pá 8:00–16:00 | info@sportobchod.cz

upřihlaste se Košík: 0 Kč