Běžecké legíny

Sportovní legíny již dávno nejsou jen pro dámy. Pánské běžecké legíny se staly neodmyslitelnou součástí mužských sportovních šatníků. Legíny na běhání jsou z funkčních materiálů a výborně odvádějí vlhkost.

Filtrovat

Top produktyNemusíš se tak obávat studených a nepříjemných pocitů.

Běžecké legíny díky svým vlastnostem udržují tělo v suchu. Ty se tak budeš cítit pohodlně a navíc se nemůže stát, že bys kvůli zpocení prochladl. Pokud je ale venku zima nebo dokonce pod nulou, zaměř svou pozornost na zimní běžecké legíny. Ty udržují teplo tam, kde má být.

Legíny na běh s originálními vzory, ale i jednoduché jednobarevné kusy. Oblékej se podle toho, jakou máš zrovna náladu. Legíny fungují skvěle při všech sportech, není potřeba se v jejich nošení omezovat pouze na běh. Pokud v létě dáváš  přednost volnosti, prohlédni si nabídku běžeckých kraťasů.

Běžecké legíny máme pro muže i ženy různých tělesných staveb. V pase mají gumičku, která je roztahovatelná. Legíny tak opravdu padnou každému. Stačí zvolit tu správnou velikost pro tebe. Pokud si nevíš rady, pomůžeme vám s výběrem.

Při běhu je důležité také dodržovat pitný režim. Máme pro vás nachystaný výběr běžeckých lahví, které si můžete dát do batohů. Běžecké batohy jsou přizpůsobeny pohybu při běhu, nikde neposkakují a nezavazí přirozenému pohybu. Zajímat by vás mohl také sortiment z oblasti běžeckého oblečení, které můžete sladit s legínami.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}