Dámské běžecké boty

Vyberte si z desítek modelů dámské běžecké obuvi. Máme pro vás trailovky i silničky. Zúročte naběhané kilometry v objemových botách a pro závod nazujte závodní boty.

Aby se vám dobře běhalo, bota musí správně padnout. Dbejte na výběr správné velikosti. U běžeckých bot se velikost oproti běžným botům liší. Pravidlem je, že by i dámské boty na běhání měly být o půl až celé číslo větší.

Filtrovat

Velikost:

Značka:

Cena
Cena:

Řazení: od nejprodávanějšího | abecedně | od nejlevnějšího | od nejdražšího

12345678910vše

Při výběru dámských běžeckých bot se soustřeďte i na účel, ke kterému boty chcete používat. Proběhnete se rádi v přírodě nebo častěji běháte ve městě? I tyto faktory hrají roli při koupi dámské běžecké obuvi. Jakmile si zodpovíte základní otázky, můžete se zaměřit na výběr podle barvy či oblíbené značky. U nás najdete dámské běžecké boty Adidas, Mizuno, Asics, Salomon a další.

V lese či na horách se některým lidem sportuje mnohem lépe než ve městě. Patříte-li mezi ně, máme pro vás dámské běžecké boty do terénu. S nimi hravě zdoláte vše, co vás v přírodě potká. Ty hlavní otázky k výběru běžeckých bot jsme sepsali do článku Jak vybrat běžecké boty.

Můžete nám také napsat a s výběrem těch nejlepších dámských běžeckých bot vám rádi pomůžeme. Se správnou volbou vám pomůže i tabulka dámských velikostí bot. A jestli už máte boty vybrané, mrkněte taky na běžecké oblečení.

Poradíme vám

Lada Klímová Lada Klímováexpertka sekce

lklimova@sportobchod.cz
530 514 727

Přidej se k #tymsportobchod

  • Slevy, startovné na závody, merch...

Trénuj chytře s mySASY

  • Využij slevu 20 % nebo vyzkoušej zdarma

530 503 100 po–pá 8:00–16:00 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč