DNES DOPRAVA ZDARMA

Silniční běžecké boty

Běháte nejčastěji po betonu a po silnici? Sáhněte po silničních běžeckých botách. Jsou vyrobené pro tvrdé povrchy a dokáží výborně odpružit odraz. Pomáhají tím vašim kloubům a běh po silnici pro ně není nadměrná zátěž. Silniční boty bývají často z prodyšných látek a vaše nohy tak mohou při běhu dýchat.

U nás najdete dámské silniční běžecké boty a ani pánové se nemusí bát. Velký výběr je i v pánské běžecké silniční obuvi. Rozhodovat se můžete na základě vlastností jednotlivých silničních běžeckých bot, ale i podle barvy nebo značky. Můžete u nás vidět značky jako Adidas, Mizuno, Salomon, Salming a další.

Filtrovat

Značka:

Cena
od
do

Další parametry

řazení: Doporučujeme | Od nejlevnějšího | Od nejdražšího | Podle názvu |

Top produktyBěhání po silnici je skvělé pro začátečníky. Můžete se soustředit na techniku běhu. Na rovném povrchu se také skvěle zaměříte na svůj dech i krok. Bývá to však velká zátěž na kolena, kyčle i záda. O to víc je důležité věnovat výběru běžeckých bot na silnici velkou pozornost. Rádi vám s volbou nejlepších silničních běžeckých bot právě pro vaše nohy poradíme.

Na běhání je potřeba dobře se obléct. Mohlo by vás zajímat běžecké oblečení, které je prodyšné a skvěle padne na tělo. Neměli byste podceňovat ani pitný režim. Díky běžeckým batohům a vestám s sebou můžete mít láhev či vak s vodou kdykoliv.

Poradíme vám

contact Lada Klímováexpert sekce

poradime@sportobchod.cz

530 514 727

530 503 100 po–pá 8:00–16:00 | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}