Silniční běžecké boty

Běháš nejčastěji po betonu a po silnici? Sáhni po silničních běžeckých botách. Jsou vyrobené pro tvrdé povrchy a dokáží výborně odpružit odraz.

Filtrovat

Top produktyPomáhají tím tvým kloubům a běh po silnici pro ně není nadměrná zátěž. Silniční boty bývají často z prodyšných látek a tvoje nohy tak mohou při běhu dýchat.

U nás najdeš dámské silniční běžecké boty a ani pánové se nemusí bát. Velký výběr je i v pánské běžecké silniční obuvi. Rozhodovat se můžeš na základě vlastností jednotlivých silničních běžeckých bot, ale i podle barvy nebo značky. Můžeš u nás vidět značky jako Adidas, Mizuno, Salomon, Salming a další.

Běhání po silnici je skvělé pro začátečníky. Můžeš se soustředit na techniku běhu. Na rovném povrchu se také skvěle zaměříš na svůj dech i krok. Bývá to však velká zátěž na kolena, kyčle i záda. O to víc je důležité věnovat výběru běžeckých bot na silnici velkou pozornost. Rádi tis volbou nejlepších silničních běžeckých bot právě pro vaše nohy poradíme.

Na běhání je potřeba dobře se obléct. Mohlo by tě zajímat běžecké oblečení, které je prodyšné a skvěle padne na tělo. Neměli byste podceňovat ani pitný režim. Díky běžeckým batohům a vestám s sebou můžeš mít láhev či vak s vodou kdykoliv.

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}