DNES DOPRAVA ZDARMA

Trailové běžecké boty

Při běhání v terénu potřebujete, aby noha opravdu dobře držela na svém místě. Ideální volbou jsou trailové běžecké boty. Podrážky trailové obuvi jsou vyráběny s pomocí speciálních technologií. Díky nim se nemusíte bát běhat po kamení ani v horách. Další důležitou vlastností je skvělá přilnavost. Vyberte si trailovky na kluzké kamení i do extrémního bahna.

Máme jak dámské trailové běžecké boty, tak i trailovou běžeckou obuv pro pány.

Představujeme Salomon Sense Ride 4

Filtrovat

Pohlaví:

barva:

Velikost:

Došlap:

Drop:

Značka:

Cena
od
do

Další parametry

řazení: Doporučujeme | Od nejlevnějšího | Od nejdražšího | Podle názvu |

Top produktyBěhání skvěle působí na lidskou psychiku. Když k tomu běháte ještě v přírodě, je to doslova balzám na duši. Lehce vám však tuto idylku může pokazit špatný výběr běžeckých bot. Dbejte proto na to, abyste v terénu běhali v běžeckých trailových nebo krosových botách. Jedině dobře zvolené terénní běžecké boty vám dodají jistotu, že se vám noha nezvrtne na náročném povrchu.

Když už máte boty na běhání v terénu vybrané, vždy se hodí mít s sebou zásobu vody. Připravili jsme pro vás sportovní láhve na vodu, které můžete umístit do běžeckých batohů nebo vest. Skvěle drží na zádech a při běhu skoro nevíte, že je máte. Zajímat by vás mohl i náš široký sortiment běžeckého oblečení. Pokud si nebudete vědět rady s výběrem, jsme tu od toho, abychom vám poradili.

Poradíme vám

contact Lada Klímováexpert sekce

poradime@sportobchod.cz

530 514 727

530 503 100 po–pá 8:00–16:00 | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}