Garant sekce: Petr Ondráček
- kustod HC Kometa Brno
- člen realizačního týmu repre ČR
Průměrné hodnocení 80.00 % 80%
Brankářská maska Bauer NME 3 junior je určena pro pravidelné juniorské hobby brankáře a náročné amatéry, kteří hledají maximální ochranu a pohodlí. Technicky odolnější extrémně lehká konstrukce s kvalitním vnitřním pěnovým polstrováním a atraktivním designem.
Maska je vyrobena z kvalitní LEXAN EXL polykarbonátové směsi s ještě větší odolností, trvanlivostí a nízkou hmotností. Polykarbonát je velice pružný a odolný proti prasknutí.
Kvalitní konstrukce zajišťuje spolehlivou ochranu i při razantní hře.
Vnitřní pěnové polstrování dokáže absorbovat nárazovou energii a snižuje tak riziko úrazu na minimum. Vinyl nitrilová výstelka vytváří maximální komfort, takže se hráč může plně soustředit na zápas. Nastavitelná kolébka brady pohodlí ještě zvyšuje.
Mřížka Bauer s chromovanou povrchovou úpravou zajišťuje lepší výhled a periferní vidění. Uvnitř masky je pásek pro opření čela.
Díky 5-ti bodovému páskovému upínání, které se nachází na zadním dílu, si můžete přizpůsobit velikost masky tak, aby vám co nejlépe seděla.
Atraktivní, propracovaný design dělá již na první pohled tuto masku vizuálně velmi přitažlivou.
Maska je certifikovaná pro použití na lední hokej.
Určeno pro juniorské velikosti obvodu hlavy 53 - 57 cm.
Sezóna | 2012/13 |
---|---|
Kategorie podle věku | junior |
Výkonnostní třída hráče | rekreační a hobby hokej, amatérské soutěže |
Stupeň ochrany | zvýšená ochrana, časté střety |
Systém nastavení velikosti | pružné pásky s přezkou |
Materiál výstelky | vinyl nitrilová výstelka |
Hodnocení SportObchod.cz | |
Hodnocení podle stupně ochrany | ![]() |
Hodnocení podle komfortu | ![]() |
Naše doporučení k nákupu (poměr výkon/cena) | ![]() |
Průměrné hodnocení 80.00 % 80% Hodnotil 1 uživatel
8 zakazníků již zakoupilo
100 % zákazníků doporučuje
Libor K. (Kutná Hora 1), přidáno 12.08.2016
80%
Lehká, dobře sedí, kvalitní materiál i nástřik.
Garant sekce: Petr Ondráček
530 503 100 infolinka po - pá 8:00 - 16:30
Dotazy
d