Chladící sprej Mueller Coolant Cold Spray 400 ml

-22 %

 

449 Kč s DPH Běžná cena: 579 Kč

Dostupnost

E-shop: zítra u vás

Prodejna Brno: zítra

Prodejna Praha: zítra

Hodnocení:
Hodnocení
Koupí získáte
4 kredity
Objednací číslo:
24220
Výrobce:
Mueller

Porovnat Vytisknout

Chladící sprej Mueller Coolant Cold Spray 400 ml https://www.sportobchod.cz/img/produkty/med/99/99611-chladici-sprej-mueller-coolant-cold-spray-400-ml-m.jpg Chladící sprej Mueller Coolant Cold Spray 400 ml je vhodný do každé sportovní lékárny pro první pomoc zmírnění bolesti při zranění v různých sportech. Chladivý účinek s teplotami -30 až -40 °C rychle uleví od bolesti. Ledový pomocník proti bolesti ve spreji.
449 CZK New

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Příslušenství Alternativní

Chladící sprej Mueller Coolant Cold Spray 400 mlPopis

d

Ledový pomocník proti bolesti ve spreji

Chladící sprej Mueller Coolant Cold Spray 400 ml je vhodný do každé sportovní lékárny jako první pomoc pro zmírnění bolesti při zranění v různých sportovních disciplínách. Chladivý účinek s teplotami v rozmezí -30 až -40 °C rychle uleví od bolesti, ale neléčí!

Snadná aplikace a rychlí účinek

Ledový sprej se skládá ze 3 zkapalněných plynů, které se při používání mění z kapalného skupenství do plynného. To vytváří tzv. odpařovací, chladící účinek s teplotami v rozmezí -30 až -40 °C.

Nutno podotknout, že sprej díky chladivému efektu zmírňuje bolest, například při bolestivém podvrtnutí, ale neléčí, používá se pouze jako první pomoc!

Dbejte na správné používání

Chladivý sprej by neměl být nikdy používán na otevřené rány a v oblasti kolem očí. Správná vzdálenost od kůže při aplikaci je 30 cm. Vzhledem k velice vysokým, mrazivým teplotám při použití spreje může lehce dojít k omrzlinám, proto sprej nepoužívejte v dlouhých intervalech a neaplikujte ho přímo na kůži. Pozor také na citlivou dětskou pokožku.

Hodnocení

d
    Produkt zatím nebyl hodnocen, buďte první!.

Napište své hodnocení produktu Chladící sprej Mueller Coolant Cold Spray 400 ml1 2 3 4 5 1 - nejhorší, 5 - nejlepšíKredity za hodnocení získáte,
pouze pokud budete hodnotit produkty jako přihlášený uživatel. Přihlásit se

Dotazy

d

Co Vás zajímá o tomto produktu? Zeptejte se.

Máte dotaz k produktu Chladící sprej Mueller Coolant Cold Spray 400 mlAlternativní

d

Nejprodávanější produkty


    530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

    přihlaste se Košík: 0 Kč