Cyklistická helma GIRO Artex MIPS matná modro-limetková

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Alternativní

Cyklistická helma GIRO Artex MIPS matná modro-limetkováPopis

d

Cyklistická helma GIRO Artex MIPS matná modro-limetková je špičková MTB helma s vynikající ochranou hlavy. Tento model je určen všem XC jezdcům, pro které je rychlost mantrou mountain bikingu. Je nabitá špičkovými technologiemi, které zaručí pohodlnou a bezpečnou jízdu v každém terénu. Konstrukce in-mold s integrovaným systémem MIPS je toho důkazem.

MIPS - Ještě lepší ochrana hlavy

Elastické vložky MIPS se při nárazu pod úhlem natáhnou a tím pohltí ještě více síly, která by se jinak přenesla na hlavu. I když jde jen o pár milimetrů, v kritické chvíli vám mohou zachránit život.

Padne jako ulitá

GIRO Artex MIPS přináší čerstvý design inspirovaný silničními závodními přilbami. Výborně sedí na hlavě díky upínacímu systému Roc Loc 5 Air s integrovanou technologií MIPS pro mimořádnou ochranu hlavy a mozku. Tato technologie patří mezi světově nejuznávanější prostředky pro ochranu hlavy u cyklistických přileb.

Parametry:

  • Ochrana hlavy a mozku: MIPS (Multi-Directional Impact Protection System) poskytuje zvýšenou ochranu proti působení rotačních sil na hlavu. Více na www.MipSprilby.cz
  • Upínací systém:  Roc Loc® 5 Air MIPS
  • Konstrukce: In-mold
  • Ventilace: 25 otvorů, Wind Tunnel™
  • Vlastnosti: odnímatelný štítek Quick-Link, ultralehké pásky Slimline, CoolFit výstelky
  • Velikosti: Super Fit™ M (55–59 cm), L (59–63 cm)
  • Určena pro: muže i ženy

Vynikající ochrana díky in-mold technologii

S přilbou z pevné polykarbonátové skořepiny, která je vysoce odolná i při tvrdých nárazech, si můžete v klidu užívat adrenalinu způsobeného rychlou jízdou a zdoláváním nástrah lesních cest. Do skořepiny se vstřikuje pěnový EPS polystyren, který vyztuží oblast ventilačních otvorů a žeber, a tím získáte ještě větší ochranu hlavy. Helma je ve výsledku velmi lehkápohodlná a pevná.

Snadné nastavení velikosti a dokonalé proudění vzduchu

Nastavení velikosti přilby nemůže být už snad jednodušší. Upínací systém přilby umožňuje jak vertikální, tak i horizontální nastavení přilby. Navíc to není nic složitého, a tak si pohodlně vše upravíte během jediné vteřiny jednou rukou.

Moderní a superlehký systém přináší nepřekonatelný komfort a stabilitu při jízdě, která je velmi důležitá. Zároveň tento systém díky důmyslnému upnutí v horní části lebky umožní dokonalé proudění vzduchu a příjemné chlazení hlavy.

Padne jako ulitá

Vlastní systém pro dimenzování Giro Super Fit Engineering™ je založen na datech o lidském těle a více než 25 letech výroby cyklistických přileb. Tři dospělé velikosti tak postačí na pokrytí celého spektra různých velikostí hlavy.

Bezchybné odvětrávání

Helma se může pochlubit velmi propracovaným větracím systémem, který se postará o váš příjemný pocit i v pravém letním počasí. Speciálně navržené větrací tunely přivádějí chladný vzduch přední částí přilby, který vedou přes hlavu a nechtěný teplý vzduch odvádějí zadními otvory.


Zobrazit přehled parametrů

Parametry

d
Hmotnost295 g (velikost M)
Počet větracích otvorů25
Technologie výrobyInmold (metoda vstřikování)
Síťka proti hmyzuNe
Regulace velikosti helmyAno
Barvazelená, modrá
Použití podle stylu jízdyXC, MTB, Rekreační jízda
Použité technologieGIRO MIPS
GIRO Super Fit Engineering
GIRO Wind Tunnel
GIRO In-Mold
GIRO Roc Loc Air Fit System
MIPSano

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.

MIPS

Stačí pouhé 2 milisekundy a můžete přijít o všechno. Prvek MIPS proto vylepšuje cyklistické přilby, lépe absorbuje rotační síly a chrání vaše zdraví.

Poradíme vám

Zbyněk Balabán Zbyněk Balabán expert sekce

zbynek@sportobchod.cz
530 503 116


530 503 100 po–pá 8:00–14:00 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč