Cyklistická helma GIRO Ember MIPS matná fialovo-oranžová

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Alternativní

Cyklistická helma GIRO Ember MIPS matná fialovo-oranžováPopis

d

Cyklistická helma GIRO Ember MIPS matná fialovo-oranžová je špičková dámská přilba s mimořádnou ochranou hlavy díky technologii MIPS. Design přilby je na první pohled inspirovaný topmodelem GIRO Synthe a nabízí i podobné vlastnosti, které ocení dámy, které to s cyklistikou myslí opravdu vážně: nízkou váhu, kvalitní odvětrání nebo prémiové výstelky Air-Fix.

Jednou rukou

Důležitou součástí přilby je upínací systém Roc Loc 5, který vám umožní nastavit přilbu jednou rukou včetně třístupňového vertikálního nastavení. Kompatibilita s vlasy do copu je samozřejmostí. Přilba spadá do kategorie Women’s Series™ a tak je svým zpracováním, designem a barevným provedením přímo ušitá na míru něžnému pohlaví.

Parametry a technologie:

  • Ochrana hlavy a mozku: MIPS (Multi-Directional Impact Protection System) poskytuje zvýšenou ochranu proti působení rotačních sil na hlavu. Více na www.MipSprilby.cz
  • Upínací systém: Roc Loc® 5
  • Konstrukce: In-mold, Thermoformed SL Roll Cage™
  • Ventilace: 26 otvorů, Wind Tunnel™
  • Vlastnosti: antibakteriální výstelky Air-Fix®, ultralehké pásky Slimline
  • Velikost: Super Fit™ S (51–55 cm), M (55–59 cm), L (59-63 cm)

Pod lehkou skořápkou se ukrývá enormní ochrana

Dlouholeté akademické výzkumy přinesly technologii MIPS, která poskytuje vyšší míru ochrany při určitém typu nárazů a uchovají tak všechny bystré hlavičky bez újmy na kráse. Přilba se skládá z EPS polystyrenové skořepiny a kluzné vložky MIPS, které spojují elastomery.

Právě ony elastomery se při nárazu pod úhlem natáhnou a umožní pohyb skořepiny vůči kluzné vložce MIPS, čímž dojde k absorpci rotačních sil. Jedná se sice o pouhé milimetry, ale věřte, že během kritických 2 milisekund vám i ony mohou zachránit život. Každý milimetr k dobru totiž snižuje množství rotačních sil, které by se jinak přenesly na mozek.

Ještě lepší ochrana hlavy

Roll Cage ™ je lehká a přesto odolná síť, která vyztuží pěnové vložky přilby. Pomáhá helmě držet se vcelku i při prudkém nárazu a poskytuje mimořádnou míru ochrany, které si nevšimnete ... dokud ji nepotřebujete.

Bezchybné odvětrávání

Helma se může pochlubit velmi propracovaným větracím systémem, který se postará o váš příjemný pocit i v pravém letním počasí. Speciálně navržené větrací tunely přivádějí chladný vzduch přední částí přilby, který vedou přes hlavu a nechtěný teplý vzduch odvádějí zadními otvory.


Zobrazit přehled parametrů

Parametry

d
Hmotnost295 g (velikost M)
Počet větracích otvorů26
Technologie výrobyInmold (metoda vstřikování)
Síťka proti hmyzuNe
Regulace velikosti helmyAno
Barvafialovo-oranžová
Použití podle stylu jízdySilniční, Rekreační jízda
Použité technologieGIRO MIPS
GIRO Super Fit Engineering
GIRO Roc Loc 5
GIRO Roll Cage
GIRO Wind Tunnel
GIRO In-Mold
MIPSano

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.

Poradíme vám

Jan Kuchařík Jan Kuchaříkproduktový manažer

honza@sportobchod.cz
530 514 727


530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč