Cyklistická helma GIRO Fixture MIPS matná černá

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Alternativní

Cyklistická helma GIRO Fixture MIPS matná černáPopis

d

Cyklistická helma GIRO Fixture MIPS matná černá svým profilem poskytuje zvýšenou ochranu zátylku, je dobře odvětraná pomocí 18 otvorů a perfektně sedí na hlavě díky upínacímu systému Roc Loc Sport, který si snadno dotáhnete jednou rukou pomocí stahovacího kolečka. Potěší integrovaná technologie MIPS pro zvýšenou ochranu hlavy a mozku.

Pod lehkou skořápkou se ukrývá enormní ochrana

Dlouholeté akademické výzkumy přinesly technologii MIPS, která poskytuje vyšší míru ochrany při určitém typu nárazů a uchovají tak všechny bystré hlavičky bez újmy na kráse. Přilba se skládá z EPS polystyrenové skořepiny a kluzné vložky MIPS, které spojují elastomery.

Právě ony elastomery se při nárazu pod úhlem natáhnou a umožní pohyb skořepiny vůči kluzné vložce MIPS, čímž dojde k absorpci rotačních sil. Jedná se sice o pouhé milimetry, ale věřte, že během kritických 2 milisekund vám i ony mohou zachránit život. Každý milimetr k dobru totiž snižuje množství rotačních sil, které by se jinak přenesly na mozek.

Parametry:

  • Ochrana hlavy a mozku: MIPS (Multi-Directional Impact Protection System) poskytuje zvýšenou ochranu proti působení rotačních sil na hlavu. Více na www.MipSprilby.cz.
  • Upínací systém: Roc Loc® Sport
  • Konstrukce: In-mold
  • Ventilace: 18 otvorů
  • Vlastnosti:  odnímatelný štítek, reflexní prvky, rychleschnoucí výstelky
  • Velikosti: univerzální dospělá (54–61 cm)

Pro koho je?

Pro spořivější MTB jezdce, kteří si rádi zajedou nějaký ten singletrail, chtějí bezpečnou a funkční přilbu a přitom nemusí mít na hlavě to nejlepší.

Vynikající ochrana díky in-mold technologii

S přilbou z pevné polykarbonátové skořepiny, která je vysoce odolná i při tvrdých nárazech, si můžete v klidu užívat adrenalinu způsobeného rychlou jízdou a zdoláváním nástrah lesních cest. Do skořepiny se vstřikuje pěnový EPS polystyren, který vyztuží oblast ventilačních otvorů a žeber, a tím získáte ještě větší ochranu hlavy. Helma je ve výsledku velmi lehkápohodlná a pevná.

Jednoduché nastavení přilby

Helma má v zadní části pohodlný upínací systém s kolečkem Roc Loc Sport, kterým si přilbu jednoduše dotáhnete přesně na vaši hlavu a to dokonce během jízdy. Odpadá tak neustálé zastavování a ladění pevnosti utažení přilby, když se např. změní terén a vy jedete menší rychlostí do kopce, kde si chcete uvolnit staženou hlavu a takříkajíc si odfrknout.

Chcete levnější variantu této přilby bez technologie MIPS v jiném barevném provedení? Máme ji v matné černé a matné šedé.


Zobrazit přehled parametrů

Parametry

d
Hmotnost343 g
Počet větracích otvorů18
Technologie výrobyInmold (metoda vstřikování)
Síťka proti hmyzuNe
Regulace velikosti helmyAno
Barvačerná
Použití podle stylu jízdyMTB, Rekreační jízda
Použité technologieGIRO MIPS
GIRO In-Mold
GIRO Roc Loc Sport
MIPSano

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.

MIPS

Stačí pouhé 2 milisekundy a můžete přijít o všechno. Prvek MIPS proto vylepšuje cyklistické přilby, lépe absorbuje rotační síly a chrání vaše zdraví.

Poradíme vám

Zbyněk Balabán Zbyněk Balabán expert sekce

zbynek@sportobchod.cz


530 503 100 po–pá 8:00–14:00 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč