Cyklistické brýle Uvex Sportstyle 224 CV bílé

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Alternativní

Cyklistické brýle Uvex Sportstyle 224 CV bíléPopis

d

Bílé sportovní brýle Uvex Sportstyle 224 CV jsou všestranným ochranným doplňkem, který ocení cyklisté, běžci i pěší horští turisté. Špičkové technologie zlepšují orientaci v terénu a poskytují spolehlivou ochranu před UV i infračerveným zářením. Nastavitelný měkký nosník i měkké koncovky straniček zaručí pohodlné nošení.

Základní vlastnosti:

  • Spolehlivá ochrana očí před UV a infračerveným zářením
  • Skvělé pohodlí nabízí měkký nosník a pacičky
  • Technologie Colorvision zlepšuje orientaci v terénu
  • Vynikající výhled přináší široké zorné pole

Lepší barevný kontrast v terénu

Brýle jsou vybaveny speciálním filtrem, který zvyšuje kontrast mezi zelenou a hnědou barvou, což napomáhá lepší orientaci v přírodních terénech. Budete se tak lépe orientovat v prostoru a vyhnete se nepříjemným karambolům.

Odkloní infračervené paprsky

Brýle s technologií Litemirror mají sklíčka, která zrcadlí infračervené paprsky pryč z dosahu očí. Zatímco budete vypadat trendy, brýle budou tvrdě pracovat na ochraně vašeho zraku.

Dokonalé usazení brýlí

Brýle Uvex používají měkké a polohovatelné nožičky. Nožičky brýlí jsou navíc poddajné a velmi dobře a snadno se ohýbají. Brýle vás proto nebudou nikde tlačit, a jakmile si nastavíte správnou polohu, zapomenete, že je nosíte.

Nos bez otlaku

Nepříjemnému otlačení nosu z nekomfortních brýlí je konec. Brýle Uvex mají měkké vycpávky nosníku a zároveň si jej nastavíte podle potřeby. Je naprosto lhostejné, jaký typ nosu máte, teď najdete kompromis a pojedete bez nepříjemného pocitu.

Ultrafialové záření pro brýle neexistuje

Brýle s UV ochranou eliminují škodlivé ultrafialové záření. Brýle si dokážou poradit se všemi třemi typy záření, ať už se jedná o záření UVA, UVB či UVC. Vyražte proto na sluníčko bez strachu z poškození očí.

Brýle Uvex Sportstyle 224 CV nabízíme také v černém matném provedení.


Zobrazit přehled parametrů

Parametry

d
Barva rámu brýlíbílá
Barva skelšedá

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.

Poradíme vám

Zbyněk Balabán Zbyněk Balabán expert sekce

zbynek@sportobchod.cz


530 503 100 po–pá 8:00–14:00 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč