Cyklistické tretry Northwave Spike Evo černé

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Alternativní

Cyklistické tretry Northwave Spike Evo černéPopis

d

Cyklistické tretry Northwave Spike Evo nazují amatérští cyklisté mířící do hor, kopců či lesů. MTB tretry si nejlépe rozumí s horskými koly, proto vás nezradí ani v náročném terénu. S tretrami můžete vyrazit na projížďku třeba i v šeru či po setmění po práci, protože disponují zvýšenou viditelností pro okolí. Tretry jsou lehké a váží 350 gramů.

Prodyšný svršek brání poranění

Svršek treter tvoří odolný polyuretan, který se snaží zabránit povrchovým poraněním. Materiál doplňuje síťovina pro lepší ventilaci a prodyšnost, což zvyšuje celkové pohodlí uvnitř obuvi.

Přírodní materiál slibuje maximální komfort

Podešev Jaws Sole je dokonalou kombinací technických parametrů a absolutního pohodlí. Podrážka z přírodní gumy poskytuje jezdcům perfektní přilnavost a zjednodušuje šlapání do pedálů.

Buďte viditelní za šera i v mlze

Technologie Be Visible Be Safe vás chrání při horší viditelnosti. Oděv či obuv obsahuje vysoce viditelné prvky přesně tak, aby vás auta na vozovce nepřehlédla. Můžete si proto vyšlápnout na kole třeba po práci, i když už bude slunce zapadat za obzor, stále budete v bezpečí.

Efektivita zůstává a hmotnost jde dolů

Zcela nová jednodílná konstrukce svršku objevila Integrated Heel System, jenž dokáže uzamknout patu v botě efektivně a bez jakýchkoli dalších rušivých elementů. Nemusíte se bát, že by nějak utrpěla vaše výkonnost, právě naopak. Dostanete stejnou efektivitu se sníženou hmotností.

Pokud vám nesedí klasické černé tretry, můžete vsadit na barevnější žluto-černé cyklistické MTB tretry nebo zvolit bílo-černou variantu treter Northwave Spike Evo.

Kód výrobce: 80152012


Zobrazit přehled parametrů

Parametry

d
Hmotnost350 g
Zapínání2 pásky
Určeno promuže
TypMTB
Pokročilost jezdcerekreační
Barvačerná

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.

Poradíme vám

Jan Kuchařík Jan Kuchaříkproduktový manažer

honza@sportobchod.cz
530 514 727


530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč