Dětská hokejová výstroj WinnWell

Přihrávka, klička, střela a puk je v síti! I tvoje dítě si může zamilovat lední hokej. Z naší nabídky dětské hokejové výstroje si vyberou malí rybníkáři i budoucí profíci.

Zobrazeno produktů 1–24 z 36

Tady jsme bohužel mimo hru :(

Tebou zadaný výraz se nám nepovedlo spojit s žádným produktem v naší databázi.

Nevadí, zkus to znovu. Nebo nám napiš na info@sportega.cz. Rádi ti pomůžeme s hledáním.

Dětský hokejový set WinnWell Starter Kit obsahuje rukavice, kalhoty, chrániče ramen, loktů, holení a tašku pro přenos výstroje.

4 179 Kč
skladem 5 a více kusů 24.04. u vás

Stabilní skládací hokejová branka o velikosti 72" vhodná pro trénink i na cesty. Branka má standardní rozměry 183 x 122 x 81 cm.

4 029 Kč
na externím skladě 5 a více kusů 29.04. u vás

Branka Winnwell 72" + postranní síť má rozměry klasické branky, ale navíc se chlubí postranní sítí, která pochytá nepřesné střely.

8 399 Kč
skladem 4 ks 24.04. u vás

Kompozitová hokejka WinnWell Q5 Grip Yth pro dětské hráče potěší nízkou váhou a dobrou odolností.

1 499 Kč

Střelecká deska Winnwell Shooting Pad Pro je skvělá tréninková pomůcka díky které si zdokonalíte střelbu a manipulaci s holí.

1 989 Kč

Žákovské hokejové kalhoty WinnWell AMP500 jsou kvalitní kalhoty určené začínajícím hráčům a amatérským hokejistům.

1 289 Kč

Hokejová branka Winnwell 60" je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink. Branka má menší rozměry 152 x 112 x 61 cm a lze ji snadno…

2 399 Kč

Kovová postranní síť WinnWell Stand-Alone 72" Heavy Duty poslouží jako praktický pomocník při střeleckých trénincích nebo zimních zápasech na rybníku.

5 799 Kč

Střelecká plachta WinnWell Pro Shot 72" je vhodná tréninková pomůcka pro nácvik střelby do rohů a mezi betony gólmana.

1 749 Kč

Branka WinnWell Mini Set 31" z kvalitních ocelových trubek slouží k nácviku mimo led se sadou dvou minihokejek a hokejovým míčkem.

1 149 Kč

Kovová postranní síť WinnWell Stand-Alone 72" poslouží jako praktický pomocník při střeleckých trénincích nebo zimních zápasech na rybníku.

3 099 Kč
skladem 3 ks 24.04. u vás

Juniorské hokejové kalhoty WinnWell AMP500 jsou kvalitní kalhoty určené začínajícím hráčům a amatérským hokejistům.

1 649 Kč

Hokejové rukavice WinnWell AMP500 Yth pro nenáročné dětské hráče s technologií, která brání zápachu a ničí bakterie.

1 149 Kč

Velká hokejová taška s výborně členěným úložným prostorem z odolného materiálu.

949 Kč

Hokejová branka Winnwell 52 Heavy Duty" je stabilní branka, která je ideálním pomocníkem pro trénink. Branka má standardní rozměry 132 x 91 x 61 cm.

5 299 Kč

Praktický Puck Catcher Winnwell pro pohodlný sběr puků s popruhem přes rameno pro snadnou přepravu.

1 499 Kč
  • Trvale nízká cena

1 059 Kč

Střelecká plachta WinnWell Accushot 60" je vhodná tréninková pomůcka pro nácvik střelby do rohů a mezi betony gólmana.

1 089 Kč
skladem 2 ks 24.04. u vás

1 059 Kč

2 299 Kč

Branky WinnWell Double PVC Mini Set 32" slouží k nácviku hokeje i mimo led. Obsahuje i dvě minihokejky a EVA míček.