Dětské sportovní oblečení

Dopřej svým dětem kvalitní sportovní oblečení, aby měly z pohybu ještě větší radost. U nás se do stylového a hlavně funkčního dětského oblečení oháknou dívky i chlapci.

Filtrovat

Top produktySportovní oblečení pro děti to už dávno není jen tepláková souprava. I malí sportovci potřebují kvalitní dětské funkční oblečení na divočejší aktivity a odvážné sportovní výkony. Navíc máme pro malé sportovní fanoušky i dětské mikiny a čepice s potiskem jejich oblíbeného týmu. Jen ať se předvedou, komu fandí.

I u dětského sportovního oblečení myslete na jednotlivé vrstvy. Dětské tričko a spodní prádlo z funkčního materiálu nebo rovnou termoprádlo pro děti tvoří základ pro pohodlný pohyb sportovně založených dívek i chlapců.

Dětské legíny, kraťasy nebo chlapecké tepláky vaše ratolesti vynosí skoro kamkoliv. Na pobíhání venku nebo na cestu večer z tréninku už stačí jen nahodit padnoucí dětskou bundu nebo mikinu.

A na závěr, nezapomeňte prckům do bot pořídit dětské ponožky z kvalitního materiálu, který zabrání nadměrnému klouzání nohy v botě. Už žádné puchýře, otlačená chodidla a krokodýlí slzy!

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}