Energetický gel Chimpanzee Energy Gel Banana 35 g

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Alternativní

Energetický gel Chimpanzee Energy Gel Banana 35 gPopis

d

Energetický gel Chimpanzee Energy Gel Banana 35 g vám dodá okamžitou energii během výkonu. Kombinovat jej můžete i s dalšími zdroji energie. Jedno balení vám dodá 107 kcal

Pro váš maximální výkon

Součástí gelu je BIO agávový sirup, jehož hlavní předností je nízký glykemický index. Při sportu vám tak nebude kolísat hladina cukru ani vaše výkony. Skvěle se vstřebává, takže je vhodný pro závodní i rekreační sportovce, kteří potřebují trošku nakopnout. 

Žádná chemie, čisté složení

Všechny použité suroviny jsou v přírodní formě, což ocení zejména fanoušci čistého složení. Navíc je energetický gel zcela bez umělých barviv a konzervantů

Kdy ho konzumovat?

Energetický gel můžete vypít 15 minut před výkonem, aby tělo dostalo sacharidy. Během další hodiny výkonu si můžete dát další jeden nebo dva. Doporučujeme jej zapíjet vodou. 

Je libo banán?

Drink má jemnou příchuť banánu, která se vám jen tak neomrzí. Pokud však této příchuti příliš neholdujete, můžete zkusit čokoládu, pina coladu-ananas nebo lesní ovoce. Všechny příchutě jsou dostupné i v baleních po 35 kusech.


Zobrazit přehled parametrů

Parametry

d
Obsah balení35 g
Nutriční hodnoty ve 100 g (ml) nebo jedné tabletě:
Energetická hodnota456kJ/107kcal
Účinná látka:
Balenísáček

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.

Chimpanzee

Probuďte v sobě šimpanze s energetickými tyčinkami Shimpanzee. Neobsahují žádná umělá sladidla, GMO nebo falešné přísady. Vše, co v tyčinkách najdete, je čerstvé ovoce.

Poradíme vám

Denisa Daňková Denisa Daňková expertka sekce

denisa@sportobchod.cz
530 514 708


530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč