EXP MyoTec Royal Mass 6000 g + šejkr ZDARMA jahoda - banán

 

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt nyní nemáme v nabídce. Najděte si prosím produkt, který máme skladem.

Objednací číslo:
batch-reduced-FMYO009-jahoda-banan

Popis Parametry Hodnocení Dotazy

Popis

Funkční gainer „křišťálové“ čistoty, který svým dynamickým účinkem nabízí parametry, na které jsme po právu hrdi. Royal Mass „bez nadsázky“ překonává všechny dosavadní limity a vytváří novou kategorii vysokoenergetických formulí.
Nabízí nadstandardní parametry funkčnosti, kvality a čistoty, které u běžných marketingových produktů obvykle nenaleznete. Na vývoji této jedinečné formule se podíleli špičkoví němečtí odborníci a specialisté, a to s jednoznačným zaměřením na dva hlavní cíle:
 • Maximální možná funkčnost (optimální a bezproblémové vstřebávání živin a využitelnost produktu)
 • Maximální možná čistota použitých surovin, minimum balastních látek a nutričně neplnohodnotných složek z hlediska čistoty (sušená syrovátka, sušené mléko, odtučněné mléko, laktóza, sušený vaječný bílek, soja, Kolagen (želatina) atd.)
Výsledkem této sofistikované "symbiózy" je Royal Mass, funkční gainer "křišťálové" čistoty, který svým dynamickým účinkem nabízí parametry, na které jsme po právu hrdi. Royal Mass "bez nadsázky" překonává všechny dosavadní limity a vytváří novou kategorii vysokoenergetických formulí.

Pro koho je Royal Mass určen?
 • Pro všechny silové sportovce (kulturistika, silové sporty)
 • Pro všechny sportovce požadující efektivní potréninkovou regeneraci
 • Pro všechny sportovce požadující špičkovou stravitelnost, bez nežádoucích vedlejších účinků (plynatost, těžké trávení)
 • Pro každého kdo upřednostňuje kvalitu a funkčnost
Jaké jsou hlavní parametry?
 • Hlavní složku tvoří bioaktivni syrovátkový izolát (WPI), který je v garantovaném poměru 3:1 vůči bioaktivnímu micelárnímu kaseinenu.
 • Vysokoenergetická formulace 3stage carbohydrate blend s garantovaným poměrem (vysokomolekulární kukuřičné polymery, glukózové polymery, Glukóza monohydrát)
 • MCFA Tuky v garantovaném poměru (60% kyselina kaprylová, 40% kyselina kaprinová)
 • Kombinace 10 nejdůležitějších vitamínů v plnohodnotných dávkách
 • Obsah nestravitelné laktózy, nižší než 1%!
 • Royal Mass NEOBSAHUJE UMĚLÁ SLADIDLA!
Věda a Fakta

Naše motto: "Maximální možná funkčnost a využitelnost"

Základ receptury Royal Mass tvoří pro každou kategorii složek, vždy ingredience té nejvyšší kvality a to nejen vzhledem k čistotě, ale i vzhledem k funkčnosti.

Proteinová frakce

Základ proteinové frakce tvoří kombinace bioaktvního syrovátkového izolátu a bioaktivního micelárního kaseinu v garantovaném poměru 3:1 (přesně 3,2:1).

WPI - mikrofiltrovaný a "cross flow" ultrafiltrovaný syrovátkový izolát
 • Garance vysoké kvality bílkoviny a jejího minimálního znehodnocení (denaturace)
Micelární kasein - mikrofiltrovaný a ultrafiltrovaný mléčný koncentrát
 • Garance vysoké kvality bílkoviny díky micelární formě
Garantovaný poměr 3:1 (cross-flow WPI: Micelární kasein)

Royal Mass obsahuje WPI a micelární kasein v garantovaném poměru 3:1. Jedná se o tzv. zlatý poměr, tedy tři díly "rychlých" bílkovin, vůči jednomu dílu "pomalých" bílkovin. Není také náhodou, že v rozmezí tohoto poměru obsahuje rychlé a pomalé bílkoviny lidské mateřské mléko, které patří do tzv. albuminózní skupiny mléčných bílkovin. Důvodem je jednoduchý žaludek člověka, pro který je tento poměr optimální zejména v období růstu a to jak v ranném dětství, tak v dospělosti při požadavku efektivního budování svalové hmoty. Opakem uvedené albuminózní skupiny, která je člověku vlastní, je skupina kaseinová, do které patří kravské mléko, které obsahuje převažující část pomalých bílkovin s antikatabolickým účinkem. Důvodem je složitý žaludek přežvýkavců, který se skládá ze 4 částí a je schopen trávit i celulózu, proto mu vyhovuje trvalý a pravidelný přísun tzv. "pomalých" živin.

Sacharidová frakce

Základ sacharidové frakce tvoří kombinace vysokomolekulárních polymerů z kukuřice, glukózových polymerů a D-glukózy, ve vzájemně optimalizovaném, garantovaném poměru.

Vysokomolekulární kukuřičné polymery
 • Vysokomolekulární kukuřičné polymery, představují speciálně upravené sacharidové řetězce o vysoké molekulární hmotnosti, jejichž základem jsou rozvětvené molekuly amylopektinu, který je jedním z nejúčinnějších zdrojů energie.
Glukózové polymery
 • Glukózové polymery se střední délkou řetězce, nabízí nižší molekulární hmotnost než kukuřičné polymery a jsou zdrojem "středně" rychlé energie.
D-Glukóza
 • Jednoduchý cukry D-Glukosa je pro existenci našeho organizmu doslova nezbytný. Je to nejrychlejší a nejzákladnější zdroj energie pro lidské tělo.
Lipidová frakce

Základ tukové složky tvoří tzv. MCFA (MCT) Tuky, tedy kyselina kaprylová a kyselina kaprinová v garantovaném poměru 60:40.

Kyselina kaprylová a kyselina kaprinová
 • Jedná se o mastné kyseliny, které se přirozeně vyskytují např. v mateřském mléce.
Vitamínová frakce
 • Plnohodnotné dávky vitamínů jsou naprosto nezbytné pro optimální fungování metabolizmu a využití jednotlivých živin. Proto každá jedna doporučená dávka Royal Mass (=100 g), obsahuje 50% doporučené denní dávky nejdůležitějších vitamínů dle norem EU (tzv. % RDA). Pozn.: v ČR jsou doporučené denní dávky odlišné (tzv. % DDD) a pohybují se v rozpětí od 17% do 150% oproti RDA
Čistota produktu

Naše motto: "Maximální možná čistota použitých surovin, minimum balastních látek a nutričně neplnohodnotných složek"

Royal Mass využívá v rámci každé kategorie živin a složek (bílkoviny, sacharidy, Tuky atd.), vždy ty nejkvalitnější a nejčistější zdroje (viz. odkaz Věda a Fakta). V této kategorii předbíhá Royal Mass většinu marketingových produktů "o několik světelných let"!

Royal Mass a čistota použitých živin: Royal Mass obsahuje pouze prvotřídní, čisté zdroje živin!

Royal Mass neobsahuje tyto zdroje živin:
 • Kolagen (želatina) - bílkovina živočišného původu s nízkým obsahem esenciálních aminokyselin, jejímž zdrojem jsou kůže, chrupavky, pojivové tkáně atd.
 • Sušený vaječný bílek - nečištěný vaječný albumin s vysokým obsahem sodíku a balastních látek
 • Sušené mléko - obsahuje pouze 20-30% bílkovin, zbytek tvoří nestravitelný, balastní Sacharid laktóza
 • Sušená syrovátka - obsahuje 12% bílkovin, zbytek tvoří nestravitelný, balastní Sacharid laktóza
 • WPC s nízkým obsahem bílkovin 25-60%, zbytek tvoří nestravitelný, balastní Sacharid laktóza
 • MPC s nízkým obsahem bílkovin 25-60%, zbytek tvoří nestravitelný, balastní Sacharid laktóza
 • Sojová bílkovina - deficit esenciální Aminokyseliny methionin. Možnost výskytu plísně aflatoxin.
 • Denaturované zdroje bílkovin (tepelně a chemicky narušená struktura): kaseinát vápenatý, kaseinát sodnýý, dále iontová výměna = WPC, WPI bez uvedení metody zpracování
 • Fruktóza - tento cukr způsobuje při společném dávkování s bílkovinami a vodou "kvašení" v zažívacím traktu = plynatost atd.
 • Royal Mass a laktóza
Royal Mass obsahuje pouze 0,7 g laktózy na 100 g produktu! Tohoto parametru nedosahuje ani většina vysokoproteinových koncentrátů!

Co je to laktóza?

Laktóza je cukr, který je obsažen v mléce. Je to disacharid, složený z galaktózy a glukózy vázaných přes glukosidovou vazbu. Z řady studií vyplývá, že většina dospělé populace má jen nízkou laktázovou aktivitu (na rozdíl od dětí), takže vysoké procento lidí po celém světě nemá dostatek laktázy, aby rozdělili laktózu a tak trpí intolerancí laktózy, často aniž by o tom vůbec věděli. Bez laktázy zůstává disacharid laktóza nerozštěpený a nemůže být absorbován skrz střevní stěnu do krevního řečiště. Toto se všeobecně nazývá intolerancí laktózy.

Jak poznám obsah těžce stravitelné laktózy v produktu?

 • Podle etikety, kde je údaj o obsahu laktózy přesně vyčíslen v nutričních hodnotách
 • Podle podrobného složení produktu. Zdrojem vysokého množství laktózy jsou: sušená syrovátka, sušené mléko, WPC s nižším obsahem bílkovin (25-30%), MPC s nižším obsahem bílkovin(25-30%) atd..
!! POZOR !! Některé Gainery, mohou obsahovat 25 až 50% laktózy! Což znamená de fakto nulový kalorický efekt pro výstavbu svalové hmoty a nezdravé zatížení zažívacího traktu.Laktóza tak projde zažívacím traktem, bez výraznějšího kalorického efektu.

Royal Mass a další aditiva

Royal Mass neobsahuje žádná umělá sladidla a umělá barviva!

Doporučené dávkování

 • Jedna dávka = 100 g (2 odměrky).
 • Berte 1-2 dávky denně.
 • Doporučujeme dávkovat po ukončení tréninku a během dne "na svačinu", mezi hlavními jídly.
 • Do 80 kg: berte 2 dávky denně - první dávka (100 g-2odměrky) jako dopolední svačina mezi snídaní a obědem, druhá dávka (100 g-2 odměrky) ihned po tréninku. Počet dávek v balení 15 až 30
 • Od 80-100 kg: berte 2 dávky denně - první dávka (100 g-2 odměrky) jako dopolední svačina mezi snídaní a obědem, druhá dávka (130 g - 2 a 1/2odměrky) ihned po tréninku.130 g rozmíchejte v 500 ml vody. Počet dávek v balení 13 až 30
 • Nad 100 kg: berte 2 dávky denně - první dávka (100 g - 2 odměrky) jako dopolední svačina mezi snídaní a obědem, druhá dávka (150 g - 3 odměrky) ihned po tréninku.150 g rozmíchejte v 600 ml vody. Počet dávek v balení 12 až 30

Nutriční informace


100 g* % RHP*
Energetická hodnota 1.589 kJ / 374 kcal
Tuky 0,7 g
- z toho Nasycené mastné kyseliny 0,6 g
Sacharidy 72,8 g
- z toho cukry 25,6 g
Vláknina 0,0 g
Bílkoviny 19,0 g
Sůl 0,1 gVitamín C 40,0 mg 50 %
Niacin 8,0 mg 50 %
Vitamín E 6,0 mg 50 %
Kyselina pantothenová 3,0 mg 50 %
Vitamín B6 0,7 mg 50 %
Vitamín B2 0,7 mg 50 %
Vitamín B1 0,55 mg 50 %
Kyselina listová 100 µg 50 %
Biotin 36 µg 72 %
Vitamín B12 1,8 µg 72 %
*% Referenční hodnoty příjmu vitamínů a minerálních látek

Profil aminokyselin


100 g
EAA (esenciální Aminokyseliny)
L-Valin 5,44 g
L-Leucin 10,07 g
L-Isoleucin 6,21 g
L-lysin 9,57 g
L-methionin 2,34 g
L-Fenylalanin 3,34 g
L-threonin 6,17 g
L-tryptofan 1,87 g
semiEAA (esenciální Aminokyseliny)
L-arginin 2,4 g
L-cystein 2,19 g
L-kyselina glutamová 17,84 g
L-histidin 1,88 g
L-prolin 6,6 g
L-tyrosin 3,43 g
nonEAA (neesenciální Aminokyseliny)
L-Alanin 4,21 g
L-kyselina asparagová 10,17 g
L-Glycin 1,76 g
L-Serin 4,53 g

Složení

 • Maltodextrin (40%), Dextróza (25,0%), mikrofiltrovaný a ultrafiltrovaný syrovátkový protein izolát (16,5%), kukuřičný škrob (vysokomolekulární glukózové polymery) (10,0%), koncentrát mléčné bílkoviny (80% micelární kasein, syrovátkový protein) (5,5%), aroma, MCT olej (60% kyselina kaprylová, 40% kyselina kaprinová) (0,5%) (zdroj palmový olej), emulgátor: sojový lecithin, kyselina L-askorbová, nicotinamid, DL-alfa-tokoferyl acetát, D-pantothenát vápenatý, barvivo (beta karoten), riboflavin, pyridoxine-hydrochlorid, thiamin mononitrát, kyselina pteroylmonoglutamová, D-Biotin, kyanokobalamin.

Informace

 • Sacharidovo-proteinová instantní formule.
 • Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.
 • Ukládejte mimo dosah dětí.
 • Neobsahuje látky dopingového charakteru.
 • Skladujte v suchu při teplotě do 30 stupňů Celsia, mimo dosah přímého slunečního záření.
 • Chraňte před mrazem.
 • Výrobce ani dovozce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.
 • Obsahuje potenciální alergeny: syrovátková bílkovina, mléčná bílkovina, laktóza, sójový Lecitin, kakao.
 • Může obsahovat stopy lepku a vaječné bílkoviny.

Výrobce: ForActiv.cz, s.r.o., Plotní 75, 60200 Brno

Parametry

Forma sypké
Gramáž 6000 g
Příchuť jahoda - banán

Hodnocení

Průměrné hodnocení 0 % 0 Hodnotilo 0 uživatelů

 • 5 rating:stars_more_than_four
 • 4 rating:stars
 • 3 rating:stars
 • 2 rating:stars
 • 1 rating:star

0zákazníků již zakoupilo

0%zákazníků doporučuje

Přidat hodnocení

Napište své hodnocení produktu EXP MyoTec Royal Mass 6000 g + šejkr ZDARMA jahoda - banán1 - nejhorší, 5 - nejlepšíDotazy

Co Vás zajímá o tomto produktu? Zeptejte se.

Vložte nám zde dotaz k produktu EXP MyoTec Royal Mass 6000 g + šejkr ZDARMA jahoda - banán530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}