Florbalové vybavení od specialistů

Florbalová likvidace skladu

Vybavte se na populární sport, který si u nás v posledních letech získal spoustu příznivců hlavně v mladší generaci pro svou finanční nenáročnost a velkou míru zábavy. Pořiďte si u nás florbalku, sálové boty a můžete vběhnout na hřiště. Pokud to myslíte s florbalem vážně, máme pro vás také florbalové oblečení, které má funkční vlastnosti a volný střih pro pohodlí na hřišti.

Pokud si chcete raději stoupnout do brány, jistě uvítáte brankářské chrániče, masku a rukavice, které vás ochrání před tvrdými střelami.

Nejnavštěvovanější kategorie:

Doporučujeme Akční Nejprodávanější Nejlépe hodnocené

Doporučujeme

Akční produkty

Nabízíme florbalové hole značek Unihoc a Salming, v sortimentu naleznete také oblíbené značky ZoneX3M, Spokey, Tempish a Fatpipe. Naší specialitou je pestrá nabídka florbalových setů, které jinde nenajdete. Cenově výhodné sety máme i pro školy, kluby a další organizace, které šijeme přímo na míru.

Florbalové hole a další florbalové vybavení se objevilo na SportObchod.cz v roce 2005. V současné době zaujímáme jednu z předních pozic na trhu, především díky výhodným cenám a propracovanému poradenství. Pouze u nás máte záruku, že většina produktů prošla našima rukama přímo při hře, před přidáním na web většinu florbalek testujeme v našem týmu, který se pravidelně účastní turnajů. Naši nabídku florbalu postupně doplňujeme a rozšiřujeme. Při tom spolupracujeme s předními kluby i hráči. Stále nabízíme spolupráci klubům na všech úrovních - formou slev či sponzorské podpory.

Novinky

Blog Šatna

530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč