Florbalová čepel Salming Aero Radical

 

červená fialová

Produkt je definitivně vyprodán

Vyberte si alternativu nebo to nechte na nás a napište na info@sportobchod.cz nebo volejte 530 503 100. Poradíme vám.

Popis Parametry Hodnocení (1) Dotazy (0) Alternativní

Florbalová čepel Salming Aero RadicalPopis

d

Čepel Salming Aero Radical z kolekce 2013/2014 je čepel vyrobená z kvalitních materiálů a technologií. Ideální pro silově založené hráče, kteří preferují střelu příklepem. Čepel nabízí tvrdou střelu a přesné přihrávky díky spoustě vychytávkám a technologiím.

Profesionální čepel nabízí perfektní technologie a mimořádné vlastnosti, které při hře skutečně poznáte.

Díky technologie DUAL CAVITY, je špička čepele vytvarovaná a poskytuje tak lepší kontrolu, cit i sílu při střelbě zápěstím. Správný tvar vydutí čepele (konkávnost) zlepšuje kontrolu nad míčkem a zajišťuje optimální polohu míčku na čepeli před opuštěním čepele při tažené střele. Špička čepele má dokonale navrhnutý tvar pro nejrůznější technické kličky a stahovačky.

Od čepele Salming Aero Radical můžete také očekávat zvýšenou kontrolu míčku a to díky speciální úpravě špičky čepele TOE DRAG DESIGN – TDD™.

Technologie DUAL CROSS STABILIZER – DCS™ spočívá v umístění dvou příček uvnitř žebrování čepele, díky čemuž je vrchní část čepele oproti běžným konstrukcím až o 25% tužší. Střela tak lehce míří těsně pod horní tyčku.

Technologie SHOOTER POCKET™ přispívá k lepší kontrole míčku při jeho posunu do pozice, ze které opouští čepel při střele zápěstím.

Extra tvrdý a odolný materiál AERO RADICAL má výjimečnou životnost, nízké tření a perfektní hrací vlastnosti. Pozor! Před ohýbáním a tvarováním čepel zahřejte (buď v horké vodě, nebo horkovzdušnou pistolí) na optimální teplotu.

Pro správný výběr čepele je třeba brát mimořádný zřetel na tyto 3 základní věci:

První z nich je špička čepele. Čím více je špička vytočená směrem vzhůru, tím výše budou směřovat vaše střely. Je nutné vybrat a tvarovat špičku tak, aby vaše střely nemířily příliš vysoko.

Druhou důležitou vlastností je hloubka čepele.Čím je čepel hlubší, tím lépe a kvalitněji se střílí tahem. Pokud volíte plošší čepel, tak ta je vhodná pro přesné nahrávky a střely příklepem.

Třetí věc, na kterou je třeba brát zřetel, je sklon hokejky, což je úhel mezi čepelí a shaftem. Pokud je sklon velký, máte hokejku příliš od těla a to může ubírat na kvalitě manipulace s míčkem.

Čepele nabízíme ve více barvách dle aktuální skladové dostupnosti.

Hodnocení

d

Průměrné hodnocení 100.00 % 100% Hodnotil 1 uživatel

 • 5 Hvězdiček
 • 4 Hvězdičky
 • 3 Hvězdičky
 • 2 Hvězdičky
 • 1 Hvězdička

23 zakazníků již zakoupilo

100 % zákazníků doporučuje

 • Martin K. (Piešťany 1), přidáno 05.06.2014

  100%

  Parada

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.

Poradíme vám

Simona Némethová Simona Némethová produktová manažerka

hráčka prvoligových
itelligence Bulldogs Brno
simona@sportobchod.cz
530 514 708

Garant sekce: AC Sparta Praha

 • extraligový klub

530 503 100 infolinka po - pá 8:00 - 16:30

přihlaste se Košík: 0 Kč