Florbalová čepel Salming Quest 2 Radical

599 Kč s DPH

Dostupnost

Aktuální skladovou dostupnost zjistíte výběrem konkrétní vlastnosti.

Hodnocení:
Hodnocení 100%
Koupí získáte
11 kreditů
Objednací číslo:
22248
Výrobce:
Salming

Porovnat Vytisknout

Florbalová čepel Salming Quest 2 Radical https://www.sportobchod.cz/img/produkty/med/90/90374-florbalova-cepel-salming-quest2-radical-mred.jpg Florbalová čepel Salming Quest2 Radical z kolekce 2013/2014 je vyrobena z extra tvrdého a odolného materiálu RADICAL a patří do nejvyšší kategorie čepelí Salming! Velmi lehká čepel s mírně zahnutou špičkou je vhodná pro tvrdou střelu příklepem. Super cena.
599 Kč

Vyberte vlastnosti:

Popis Parametry Hodnocení (3) Dotazy (0) Příslušenství

Florbalová čepel Salming Quest 2 RadicalPopis

d

Florbalová čepel Salming Quest2 Radical z kolekce 2013/2014 je vyrobena z extra tvrdého a odolného materiálu RADICAL a patří do nejvyšší kategorie čepelí značky Salming! Uspokojí i ty nejnáročnější silové hráče. Velmi lehká čepel klasického tvaru se spíše menší konkávností. Svým zahnutím je vhodná především pro tvrdou a razantní střelu příklepem. Špička je mírně zahnutá, takže míček nelétá zbytečně vysoko. Super cena.

Profesionální čepel nabízí perfektní technologie a mimořádné vlastnosti, které při hře skutečně poznáte.

Díky základní konstrukci čepele STABILZER BFS™, zpevnění konstrukce v oblasti patky pomalu přechází do spodní části čepele - umožňuje tvrdší rány.

Technologie SINGLE CAVITY PLUS™, kdy je jedna horizontální dutina po celé ploše čepele, která pomáhá snadnému vypuštění střely.

Od čepele Salming Quest2 můžete také očekávat zvýšenou kontrolu míčku a to díky speciální úpravě špičky čepele TOE DRAG DESIGN – TDD™ a prohloubené vertikální dutině čepele.

Extra tvrdý a odolný materiál RADICAL má výjimečnou životnost, nízké tření a perfektní hrací vlastnosti. Pozor! Před ohýbáním a tvarováním čepel zahřejte (buď v horké vodě, nebo horkovzdušnou pistolí) na optimální teplotu.

Pro správný výběr čepele je třeba brát mimořádný zřetel na tyto 3 základní věci:

První z nich je špička čepele. Čím více je špička vytočená směrem vzhůru, tím výše budou směřovat vaše střely. Je nutné vybrat a tvarovat špičku tak, aby vaše střely nemířily příliš vysoko.

Druhou důležitou vlastností je hloubka čepele.Čím je čepel hlubší, tím lépe a kvalitněji se střílí tahem. Pokud volíte plošší čepel, tak ta je vhodná pro přesné nahrávky a střely příklepem.

Třetí věc, na kterou je třeba brát zřetel, je sklon hokejky, což je úhel mezi čepelí a shaftem. Pokud je sklon velký, máte hokejku příliš od těla a to může ubírat na kvalitě manipulace s míčkem.

Čepele nabízíme ve více barvách dle aktuální skladové dostupnosti.

Hodnocení

d

Průměrné hodnocení 100.00 % 100% Hodnotili 3 uživatelé

 • 5 Hvězdiček
 • 4 Hvězdičky
 • 3 Hvězdičky
 • 2 Hvězdičky
 • 1 Hvězdička

15 zakazníků již zakoupilo

100 % zákazníků doporučuje

Přidat hodnocení

 • Patrik Luh (), přidáno 17.03.2015

  100%

  Lehká, tvrdá čepel, lepší kontrola míčku, dobrá jak na střely zápěstím, tak tahem. Čepel mám na holi Salming Hammer a jsem maximálně spokojen.

 • Lukáš Herink (), přidáno 19.11.2014

  100%

  Jedná se o výbornou čepel, kterou jsem ocenil už po prvním tréninku. A nyní, co ji mám již delší dobu je to ještě lepší.

 • Martin Čermák (Plaňany), přidáno 06.09.2014

  100%

  skvela cepel doporucuji

Napište své hodnocení produktu Florbalová čepel Salming Quest 2 Radical1 2 3 4 5 1 - nejhorší, 5 - nejlepší


Kredity za hodnocení získáte,
pouze pokud budete hodnotit produkty jako přihlášený uživatel. Přihlásit se

Dotazy

d

Co Vás zajímá o tomto produktu? Zeptejte se.

Máte dotaz k produktu Florbalová čepel Salming Quest 2 Radical


Příslušenství

d

Nejprodávanější produkty


  přihlaste se Košík: 0 Kč