Florbalová čepel Unihoc Cavity Z

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (1) Dotazy (1) Alternativní

Florbalová čepel Unihoc Cavity ZPopis

d

Florbalová čepel Unihoc Cavity Z je vyhloubená po celé délce a kombinuje velmi nízkou váhu s vysokou odolností. Čepel je velmi tuhá a nabízí rychlé střely, výbornou kontrolu míčku a skvělé vlastnosti při střele. Vhodná k technické hře a florbalový freestyle!

Nová čepel Cavity Z je vyhloubená po celé její délce a pro vytvoření kapsy na míček je o trochu více vyhloubená ve špičce. Díky této kapse vzniká lepší prostor pro umístění střely a pro dokonalejší držení a kontrolu míčku.

Čepel umožňuje dokonalý kontakt s míčkem a tím i jeho perfektní vedení. Díky velkým otvorům navíc klade minimální odpor vzduchu.

Unihoc Cavity Z je ideálně vyvážená, lehká čepel s velmi nízkou hmotností.

Mezi hlavní přednosti čepele patří nízká hmotnost a konkávnost (prohnutí) po celé délce čepele a pevná patka.

V horní části čepele nechybí znak Unihoc.

Hodnocení

d

Průměrné hodnocení 80.00 % 80% Hodnotil 1 uživatel

 • 5 Hvězdiček
 • 4 Hvězdičky
 • 3 Hvězdičky
 • 2 Hvězdičky
 • 1 Hvězdička

16 zakazníků již zakoupilo

100 % zákazníků doporučuje

 • Jaroslav H. (), přidáno 20.12.2016

  80%

  Čepel technicky vzato je dobře provedena, avšak plast nevydrží navěky. Koupil jsem vlastně už třetí protože u té první se pravděpodobně díky pnutí po pár týdnech objevila trhlina v místě uchycení vrchního šroubku směrem nahoru, tuto jsem vypravil zatavením pomocí pájky a přidáním pájedla :) z víčka od petlahve, drží to už víc jak dva roky. Ale po cca roce praskla uprostřed - jedno z vertikálně výztužných žeber se z jedné strany odlomilo, prasklo v místě spojení s horizontálním žebrem, opět jsem to vypravil pájkou, ale zakoupil jsem novou čepel pro turnaje, vyspravenou používá jen na ttreninky. Žel po dalším roce další čerstvá prasklina opět uprostřed tentokrát jen kousek od konce čepele, zase jsem to vyspravil myslel jsem, že vydrží další dva tréninky do vánoc (už bude nahrazena touto nově zakoupenou tedy v pořadí třetí čepelí) treninky byly zrušeny tak to přežije bez daší úhony. Suma sumárum, florbalové čepele jsou jen kousky plastu prodávající se ovšem za nehorázné ceny. Plast přirozeně stárne proto se používáním láme. Ať tak či tak, jakmile syn ještě trochu povyroste zkusíme jinou tvrdší čepel a pravděpodobně i jinou značku, vyhlédnuto máme pár kandidátek, ale dost možná, že do té doby přibudou v nabídce nové typy. Jinak co se týče hraní je konkrétně s touto čepelí spokojený, vybrání čepele i "kapsička" na konci čepele mu vyhovuje.

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d
 • David vu , přidáno 05.03.2015

  Dá se tato čepel nasadit na florbalku unihoc reactor 32 ace

  • Šárka Sýkorová odpovídá

   Dobrý den, ano, ale stará čepel má jinak šrouby, takže musíte převrtat S přáním pěkného dne Tomáš Humaj

Z produktu již nelze poslat dotaz.

Poradíme vám

Simona Némethová Simona Némethová produktová manažerka

hráčka prvoligových
itelligence Bulldogs Brno
simona@sportobchod.cz
530 514 708

Garant sekce: AC Sparta Praha

 • extraligový klub

530 503 100 infolinka po - pá 8:00 - 16:30

přihlaste se Košík: 0 Kč