POSLEDNÍ KUS - Florbalová hokejka Unihoc Infinity Power Curve 1,0° 26 100 cm

 

Produkt je definitivně vyprodán

Vyberte si alternativu nebo to nechte na nás a napište na info@sportobchod.cz nebo volejte 530 503 100. Poradíme vám.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Alternativní

POSLEDNÍ KUS - Florbalová hokejka Unihoc Infinity Power Curve 1,0° 26 100 cmPopis

d

Florbalová hokejka Unihoc Infinity Power Curve 1,0° 26 100 cm je dlouhý TOP model značky Unihoc pro sezónu 2012/13. Tvrdá florbalka je určena pro zkušené závodní hráče se silovým stylem hry a preferující střelu příklepem. Hokejka je vybavena technologií Power Curve, která kombinuje zahnutí Curve a zesílení shaftu Power. Doplněna lehkou a odolnou čepelí Infinity a omotávkou Window Semi-VS Grip.

Florbalka nabušená tou nejlepší technologií Unihoc s perfektně zahnutým a tuhým shaftem.

Hokejka je vyrobena ze 100% karbonových vláken a to metodou vzduchem foukaného materiálu do předem připravené formy. Díky tomu má hokejka rovnoměrně silnou stěnu a i uvnitř má hladký povrch. Hokejka je díky materiálu perfektně lehká a přitom tuhá a odolná. Tuhý shaft o tvrdosti 26 mm je vhodný jak pro technickou hru, tak pro střelu příklepem.

Energická, rychlá a přesná střela

Při výrobě shaftu hokejky byla použita technologie Unihoc Power Curve, která kombinuje zahnutý tvar hole Curve se speciálním zesílením Power. Spodní část hole je jakoby zahnutá a tím vytváří otevřenější úhel směrem k míčku. Tento otevřenější úhel umožňuje dát do míčku více síly. Spodní část hole je oproti horní vyosena o 1,0°. Do střely se tak převádí více energie a střela má vyšší rychlost a větší přesnost. Tato hůl je velmi specifická a vyžaduje zvyk a souhru.

Sílu navíc zvyšuje požití technologie Power, která zesiluje shaft speciálně tvarovanou drážkou v podélném směru hokejky. Shaft je v místě žlábku zesílen a má vyšší tuhost, při zachování stejné hmotnosti. Tato síla je při střele velmi zřetelná a míček je rychlejší. Technologie zlepšuje kontrolu nad míčkem. Způsob zahnutí dodává lepší pocit ze hry.

Unihoc Power Curve

Nejlepší protiskluzová omotávka

Omotávka Unihoc Window Semi-VS Grip je nejdokonalejší omotávka od firmy Uihoc. Má pěnovou podložku, která se skvěle přizpusobí každé ruce. Speciální lepivý protiskluzový povrch s perforací zaručuje pevný a jistý úchyt hokejky a zároveň skvěle odvádí pot. Omotávka je speciálně navržena pro použití s hokejkou, která má speciálně tvarovaný shaft. Vychytávkou omotávky je průhledné okénko, ve kterém je vidět v místě vyztužení podkladní materiál shaftu.

Přesné a tvrdé střely

Hokejka je osazena zcela unikátní čepelí Infinity, která posouvá přesnost a tvrdost florbalové střely zase o něco dál. Nový je design i převrátná a na první pohled nepřehlédnutelná konstrukce napojení na krček shaftu, který má tvar písmene Y. Toto napojení zvyšuje pevnost a odolnost v nejvíce namáhaném místě. Čepel má velmi nízký odpor vzduchu a je perfektní jak pro střelu tahem tak pro střelu příklepem. Čepel má hmotnost 75g.

Certifikace IFF

Mezinárodní certifikace IFF

Toto florbalové vybavení je schváleno mezinárodní florbalovou federací a získalo certifikaci IFF. Vybavení můžete používat na oficiálních soutěžích ČFbU.

Hokejku dodáváme v exkluzivním modro-zlatém designu, který navozuje pocit luxusu a vyjímečnosti. Omotávka má bílo-černou barvu a čepel je bílá.

Pokud potřebujete jinou délku hokejky, nabízíme také florbalovou hokejku Unihoc Power Curve 1,0° 26 96 cm nebo florbalovou hokejku Unihoc Power Curve 1,0° 26 104 cm

Doživotní záruka na čepel – pouze na SportObchod.cz!

Doživotní záruka na čepel - pouze u nás!

Bojíte se, že díky své herní zarputilosti budete muset opustit florbalovou palubovku se zlomenou čepelí? Vyberte si florbalku u nás a budete mít klid.

Když zlomíte čepel, dáme vám jednoduše novou.

Podmínky uplatnění akce


Zobrazit přehled parametrů

Parametry

d
Sezóna2012/13
Kategorie podle výškypro hráče výšky 186 cm a více (97 cm a více)
Kategorie délky holedlouhá (délka 97 cm a více)
Délka shaftu100 cm
Kategorie tvrdosti tvrdá (flex 23 - 26 mm)
Tvrdost hole26
TechnologieUnihoc Power Curve
Materiálvzduchem foukaný karbon
Profil drženíkulatý
OmotávkaUnihoc Window Semi-VS
ČepelUnihoc Infinity
Tvrdost čepelestředně tvrdá
Hmotnost čepele75 g
Oficiální certifikace IFFano

Hodnocení SportObchod.cz

Hodnocení použité technologieHodnocení použité technologie - 10 z 10 10/10
Střelba tahemStřelba tahem - 10 z 10 10/10
Střelba příklepemStřelba příklepem - 10 z 10 10/10
Hodnocení SportoObchod.cz (výkon/cena)Hodnocení SportObchod.cz (výkon/cena) - 10 z 10 10/10

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.

Poradíme vám

Simona Némethová Simona Némethová produktová manažerka

hráčka prvoligových
itelligence Bulldogs Brno
simona@sportobchod.cz
530 514 708

Garant sekce: AC Sparta Praha

  • extraligový klub

530 503 100 infolinka po - pá 8:00 - 16:30

přihlaste se Košík: 0 Kč