Brankářské hokejky

Ať už bráníte svatyni v záři reflektorů Bell Centre v kanadském Montrealu nebo na zimním stadionu okresního města při přátelském duelu, i mimo nájezdy na vás útočí stejně zákeřné myšlenky: „Jsou moje zásahy přesnější s touhle brankářskou hokejkou, nebo jsem měl raději chytit tu z včerejší tréninkové hokejové výstroje?“ Zachovejte si ledovou hlavu. S kvalitními brankářskými hokejkami Bauer či Warrior v ruce vás podobné myšlenky nezaskočí, a vy z brány vybruslíte s čistým štítem.Současná nabídka brankářských hokejek zvyšuje hladinu adrenalinu nejen samotným gólmanům a hokejovým fandům, ale všem, jimž se roztluče srdce při pomyšlení na ledovou plochu. Tepovka vám stoupá, v uších se rozezní týmová hymna a dokola opakované rady trenéra kolují v žilách. V moderní hokejové výstroji bojovně naskakujete na hrací plochu. Bouřlivý pokřik z hlediště i ze střídačky vašeho mužstva vám dodává na neohroženosti. Mistrně dobruslíte ke své svatyni, jež se v nadcházejících 60minutách stane vaším druhým domovem, a sebevědomě se v ní usadíte. I přes brankářskou masku vyzařuje z vašeho ledového pohledu jediný cíl, ubránit neposkvrněnost za každou cenu. V okamžiku, kdy zaujímáte základní postoj, vám však zmrzne úsměv ve tváři.  Nechápavě zíráte na svou vyrážečku, která odhodlaně svírá brankářskou hůl po dědečkovi. Srdcovka, probleskne vám hlavou. Další myšlenky se však pomalu rozplynou při zesilující se melodii budíku. 

Ale zůstaňte v ledovém klidu. I ostříleným gólmanům se zdají podobné sny. Vždyť i oni se v dnešní široké nabídce hokejové výstroje sami těžko orientují. 

Proto pro výběr té správné brankářské hokejky vyjeďte směle z brány a zabruslete do našeho hokejového poradenství.  Nebo zkuste vychytat našeho experta, s kterým můžete face to face zkonzultovat vaše potřeby a přání. S brankářskými hokejkami Bauer nebo Warrior na vás bude střílet jen ty nejlepší nahrávky.

Poradíme vám

contact Otto Jurečkaexpert sekce

poradime@sportobchod.cz

+420 530 514 723

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}