Žákovské hokejové chrániče holení

I v mladších kategoriích se pohybují dravci, kteří hrají velmi tvrdě. Vidí to všude kolem sebe, a to ani nemusí chodit na všechny zápasy svého idolu. A jestli by o tom váš syn a jeho všemi barvami hrající modřiny mohly vyprávět, je potřeba, aby se náležitě chránil. Vsaďte proto na naši nabídku žákovských hokejových chráničů holení. Ty mu zajistí nejen bezpečnost, ale také skoncují s inkasováním bolestivých úderů. Konečně začne hrát on a ne barvy jeho modřin.

Filtrovat

Top produktySekery hokejkou, nejen do holení, jsou dost bolestivé a nepříjemné. Určitě si to dovedete představit, a ani nemusíte nasazovat brusle a vyjíždět na led. Sice jsou ti malí borci hrdinové a nedají bolest znát, ale stejně. Kdo by se nechal při každém tréninku nebo utkání otloukat?

Dopřejte svým dětem zážitek ze hry a vyberte jim u nás ty nejlepší chrániče z nabídky hokejové výstroje. Díky této bezpečnostní výbavě je trenér nedostane z ledu, a vy budete mít více času na výběr třeba nové helmy. Při zápasech to nepůjde, budete přeci fandit s ostatními rodiči. I my se přidáme.

Poradíme vám

contact Otto Jurečkaexpert sekce

poradime@sportobchod.cz

+420 530 514 723

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}