Juniorské hokejové chrániče loktů

Bezpečnost vždy na prvním místě, i v juniorské kategorii. Hokejové chrániče loktů junior, spolehlivě ochrání před nárazy do mantinelů nebo dalších překážek.

Filtrovat

Top produktyChráničů při hokeji není nikdy dost. Díky soustavnému posilování z některých rychle vyrostete. Třeba z těch, které si navlékáte přes svá stále vypracovanější ramena. Jiné možná zapomenete po zápase v šatně soupeřova stadionu, jako posledně. Přišli jste o jeden oblíbený chránič holení, aniž jste si všimli, že máte svoji hokejovou tašku lehčí? Jo, to je hned. A o loktech raději pomlčíte. Vždyť kdo by se chlubil tím, že při posledním nákupu hokejových chráničů loktů junior si vybral o něco větší, a ty se mu při tréninku točily jako země kolem své osy? Přesně tak, nikdo.

Abyste příště zvolili správnou velikost, máme pro vás jednoduchý návod, jak vybrat chrániče loktů. Buďte tedy připraveni a mějte všechny potřebné bezpečnostní hračičky vždy pohromadě. Výběrem z naší ucelené nabídky hokejové výstroje nikdy neskončíte s modřinami, a hlavně to bude vždy hračka.

Poradíme ti

contact Otto Jurečkaexpert sekce

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}