Hokejové chrániče zubů

Hokejisté nemusí být u zubaře jako doma, pokud si dají na ochraně zubů záležet. Nevystavujte zuby nebezpečí a odehrajte každý zápas s chráničem zubů. Chránič na zuby při hokejové šarvátce pohltí nárazy a vy si tak ušetřete zbytečnou návštěvu zubní ordinace.

Doplňte si hokejovou výbavu o další hokejové chrániče, ať odehrajete všechny zápasy bez zranění.

řazení: Doporučujeme | Od nejlevnějšího | Od nejdražšího | Podle názvu |

Top produktyChránit zuby při hokeji, by mělo být v zájmu každého profesionálního i amatérského hráče, protože zuby máme jenom jedny. Chrániče zubů nabízejí většinou možnost natvarovat se přesně podle tvaru a stisku zubů. Speciální hokejové chrániče zubů mohou být také opatřeny poutkem pro uchycení za mřížku helmy.

Vytvarujte si chránič přesně na svůj chrup. Zubní chránič ochrání čelist při soubojích, pádech, nebo když vás soupeř trefí hokejkou do obličeje. Odolá jak přímým, tak i bočním nárazům, abyste se po zápase mohli usmívat.

Hraje se vám špatně s tlustým chráničem? Podívejte se na naše tenké modely, které vás spolehlivě ochrání, i když mají jen 2 milimetry. S hokejovým chráničem na zuby budete moci normálně dýchat i mluvit a také se v pohodě napijete.

Doplňte si hokejovou výbavu o další hokejové chrániče, ať odehrajete všechny zápasy bez zranění.

Poradíme vám

contact Otto Jurečkaexpert sekce

poradime@sportobchod.cz

+420 530 514 723

530 503 100 Po-Pá 08:00-16:00 | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}