Cvičení a posilování

Potřebujete mít špičkovou formu? Nespoléhejte se jen na skupinové tréninky. Zaměřte se také na individuální přípravu s posilovacími pomůckami. Pomůcky na cvičení mají svoje místo u všech sportovců, kteří to chtějí někam dotáhnout. Hbité nohy nestačí, musíte mít sehrané celé tělo. Pomůcky na posilování vám zlepší obratnost, rychlost i koordinaci.

Filtrovat

Top produktyVybičujte se na ledě k hvězdnému výkonu a trénujte i ve volném čase. Posilovací smyčky, balanční podložky, tréninková lana i obyčejné švihadlo vám zefektivní kondiční trénink. A odporová guma vám ho dokáže klidně několikrát zesílit.

Tělo hokejisty musí vydržet pořádnou nálož. Nevyjděte ze cviku a posilujte s cvičebními pomůckami. Pokud nemáte k dispozici vybavenou posilovnu, pomůcky na domácí posilování vás udrží v ideální kondici. Díky nim bude mít trénink vždy úroveň, i když budete s posilovacími pomůckami na doma cvičit v obýváku.

Potřebujete si vylepšit fyzičku? Se sportovním vybavením na posilování vypilujete i ty nejmenší nedostatky. Dáváte do hokeje všechno? Pak nezapomeňte ani na vyváženou stravu, ať se můžou hodiny strávené cvičením pořádně projevit.

Věděli jste, že hokejový trénink není jen o hokeji. Zpestřete si hokejovou přípravu cyklistikou, během, basketbalem nebo si zahrajte třeba fotbalgolf. Abyste patřili k hokejovým jedničkám, vždycky dbejte na všestranný pohyb a různorodé vybavení na cvičení.

Poradíme ti

contact Zbyněk BalabánProduktový specialista

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}