Žákovské dřevené hokejky

Pro malé hokejisty co váhají, zda být jako Jágr, nebo raději Čech, máme u nás pochopení. Proto jim vhazujeme pestrou přihrávku dětských dřevěných hokejek. Ty v pohodě postačí na první hokejové krůčky. Pokud to však myslíš s kariérou svého syna vážně, prohlédni si také žákovské kompozitové hokejky. Vybíráš dětskou hokejku poprvé? Přečti si, jak vybrat a zkrátit dětskou hokejku.

FiltrovatStaré dobré dřevěné hokejky určené pro hráče žákovských kategorií mají kratší délku a svou geometrií jsou přizpůsobeny drobné dětské ruce. Hokejka je vyrobena v měkčím provedení (flex do 70), aby hráči umožnila vystřelit i bez fyzických předpokladů.

Minulý měsíc žlutá, tento zase zelená. A příští modrá nebo černá. Že nevíte, o čem je řeč? O dětských dřevěných hokejkách pro žáky, které máme za takové ceny, že můžete vašim malým šampionům pořizovat každý měsíc jinou. Ať si sami vyberou, na kterou mají náladu a s kterou jim klouže puk do sítě jen lehkým ťukancem. Tak si dejte pauzu na vydýchání a pak se společně rozjeďte pro novou hokejku z naší nabídky.

I my dospěláci často zvažujeme, čemu se ve volném čase věnovat a jak své zájmy nejlépe napasovat do tak krátkého týdne. Jestli v pondělí chodit s partou na badminton, ve středu na inline brusle a čtvrtek se sobotou se potit na zimáku při hokeji? Takže si umíme představit, jak obtížná jsou rozhodnutí pro naše děti, navíc když jsou to ještě žáčci. Netlačme je proto do akce a přihrajme jim více prostoru. Na střídačce tak může vedle sebe sedět hokejová výstroj, výbava na kolo i tenisové rakety.

Poradíme ti

contact Otto Jurečkaexpert sekce

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}