Funkční prádlo na hokej

Znáte ten nepříjemný pocit, když vám po zádech stéká pot a vy s tím nemůžete nic udělat? Funkční prádlo na hokej to vyřeší za vás. Odvede pot co nejrychleji od těla a antibakteriální úprava zatočí se zápachem, abyste mohli hrát i trénovat v suchu.

Top produktyPotřebujete zůstat déle na ledě, ale přitom si udržet perfektní formu? S tím vám pomůže kompresní prádlo. Zpomalí nástup únavy, a navíc pomůže svalům s regenerací. Budete mít tak více energie a podáte výkon, který soupeřům vytře zrak.

Díky funkčnímu oblečení se můžete soustředit čistě na hokej. Šortky se suspenzorem dají pozor na citlivé partie, prodloužená funkční trika nemají šanci vylézt z kalhot a ploché švy vás nebudou nikde tlačit. Takže vám nezbývá nic jiného, než se koncentrovat na hru a vyhrát.

Věděli jste, že funkční prádlo obohacené o minerály dokáže přeměnit teplo na energii, aby podpořilo váš výkon? Tak proč si nechat utíkat elán, když si ho můžete nahnat zpátky do těla.

Trénujete rádi venku a neodradí vás zima ani mráz? Nepodceňujte nízké teploty a vyhněte se prochlazení. Hokejové termoprádlo vás zahřeje, abyste kvůli rýmě nemuseli zápas odehrát ze střídačky.

Poradíme vám

contact Otto Jurečkaexpert sekce

poradime@sportobchod.cz

+420 530 514 723

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}