Žákovské brankářské lapačky

Se správnou žákovskou lapačkou hravě vychytá každý malý šampion všechny puky. Pomoz svému statečnému brankáři k úspěchům tím, že mu vybereš žákovskou hokejovou lapačku z naší nabídky.

Filtrovat

Top produktyTak a je to tady. Tvůj malý hokejista bude v bráně. Konečně si kouč všiml jeho nadání, jak rychlý má postřeh, skvělou orientaci a jak mu to skvěle chytá. Popravdě, trenér to věděl už dávno, ale bylo potřeba, aby se ještě pořádně rozbruslil, zesílil a taky se skámošil s ostatními kluky v týmu.

Takže ti už jen zbývá pořídit mu něco málo, no spíš více, z hokejové výstroje pro brankáře a každý den ho vozit na zimák. Trenér tě ale ujistil, že při prvních trénincích v brankovišti mu výstroj zapůjčí, takže do příště potřebuje hlavně perfektně padnoucí žákovskou hokejovou lapačku. A my pro tebe také máme jedno ujištění. Velký výběr nejen žákovských lapaček na hokej lapneš v naší nabídce hokejové výstroje. Není potřeba lapat tak rychle jako v bráně, vybírej v klidu a každou akci promysli. Své střely zaměř také na brankářské hokejky, nebudeš vědět, kterou dříve, na brankářské masky, které skvěle padnou každé žákovské hlavě, a třeba i na brankářské tašky, aby měl tvůj budoucí slavný gólman své hračičky pěkně pohromadě. Určitě ho to parádně rozchytá.

Poradíme ti

contact Zbyněk BalabánProduktový specialista

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}