Výstroj na inline hokej a hokejbal

Myslíš, že zásah umělohmotným míčkem nebolí? Tak to jsi na omylu. Prudká střela hokejbalovým balónkem tě dokáže slušně zmalovat, a proto se ti bude hodit hokejbalová výstroj. Vybav se na inline hokej a hokejbal, které jsou nejen vhodným doplňkem přípravy hokejistů mimo sezonu, ale i plnohodnotnými sporty. Pořiď si speciální inline brusle, chrániče, hokejky a další příslušenství a palte pod víko i mimo led.

Filtrovat

Top produktyPro každého kdo nemá ledního hokeje dost a musí hrát i v letním období máme speciální brusle na inline hokej, které mají pevný skelet a nižší podvozek s měkkými kolečky. Nabízíme také speciální odlehčené chrániče na inline hokej a další inline výstroj jako inlajnové kalhoty, helmy, rukavice a ostatní drobnou výstroj, která bývá většinou velmi odlehčená a prodyšná.

Hodláš se stát hokejbalovým profíkem, ale zápasíš s motorikou, nebo držením hole? Vyzkoušej naše tréninkové pomůcky, ať si vylepšíš techniku hry. A jestli tě často berou šlachy nebo svaly, i při hokejbalu na ně dávejte pozor. Hrát s bandáží a ortézou není žádná ostuda.

Poradíme ti

contact Otto Jurečkaexpert sekce

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}