Omlouváme se, pokud něco nefunguje tak, jak byste čekali. Přecházíme na nový systém a ladíme mouchy. Děkujeme za pochopení.

Inline brusle Powerslide Swell Lite Blue Grey 100

 

{{ price | formatPrice }} s DPH běžná cena 4 399 Kč

Dostupnost

Hodnocení:
Hodnocení: 0%
Na splátky
od 209 Kč
Objednací číslo:
80816
Výrobce:
Powerslide

do porovnání zobrazit porovnání (0) do oblíbených

Vyberte set:

Vyberte vlastnosti:

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy

Inline brusle Powerslide Swell Lite Blue Grey 100

Inline brusle Powerslide Swell Lite Blue Grey 100 se skvěle hodí pro nadšené bruslaře, kteří si potrpí na pohodlí. Brusle mají tepelně tvarovatelný MyFit liner, který můžete nastavit o jednu velikost. Díky tomu si přizpůsobíte velikost na svou nohu, abyste si mohli jízdu maximálně užít. Důležitou součástí je tříbodový systém TRINITY, který zážitek z jízdy ještě zesílí. Brzdový systém HABS vám zaručí rychlé a bezpečné zastavení. 

Tyto kolečkové brusle osloví široké spektrum hobíků, kteří mají rádi fitness projížďky, ale i nadšence pro rychlou jízdu.

Tak blízko země i s velkými kolečky

Aby vám více chutnala jízda s většími kolečky, potřebujete se cítit bezpečně a mít kolečkové brusle pod kontrolou. Právě proto mají inline brusle s technologií Trinity zkrácenou vzdálenost od země k botičce, čímž dochází ke snížení těžiště. Výsledkem je stabilnější a kontrolovanější jízda.

Rám inline bruslí lépe spolupracuje s vaší myslí

Důležitou změnou je také nové řešení konstrukce rámu, které vychází z hokejových bruslí. Rozmístěním a uzpůsobením slotů vám kolečkáče umožní lepší přizpůsobení potřebám vaší jízdy. Inlajny jsou poté stabilnější a lépe reagují na podněty, které k nim vyšlete.

Sečteno, podtrženo – inovace, kam se podíváte

Trinity vám tak v součtu všech novinek přináší kontrolovanou jízdu bez vibrací s mimořádně nízkým těžištěm, i když si nazujete brusle s velkými kolečky. Dočkáte se tak výraznější akcelerace a skvěle se vám bude také skákat nebo slidovat.

Anatomicky tvarovaná a tepelně tvarovatelná vložka s oporou kotníku

Vložka MY FIT Skinny Boy se díky možnosti tepelného tvarování přizpůsobí vaší noze. Větší opora v oblasti kotníku zajistí lepší ovladatelnost brusle v městských uličkách.

Speciálka pro ženy

Brusle jsou speciálně navrženy a přizpůsobeny ženské anatomii. Konstrukce brusle a její odlišné prvky jsou dlouhodobě vyvíjeny pro maximální přizpůsobení anatomicky jiným rozměrům ženské nohy a jiné stavbě těla. Všechny tyto jednotlivé vylepšení se na brusli vyskytují pod označením Powerslide EVE fit. Soubor všech vylepšení, který respektuje zvláštnosti ženské stavby těla.

Ženy mají oproti mužům užší a kratší lýtkový sval, užší chodidlo a patu, delší prsty na nohou, menší nártové kůstky a flexibilnější kotník. Všechny výše zmiňované odlišnosti bere při výrobě bruslí technologií EVE Fit v patrnost a přizpůsobuje tomu části brusle. Ženská noha tak v brusli perfektně sedí a je mnohem komfortnější.

Jedna bota, dvě velikosti

Díky speciální vložce Dual Fit brusle pojmou vždy dvě velikosti nohou. To se hodí hlavně v případě, kdy máte sklony k otokům nohou při větších sportovních výkonech.

Brzděte bez obav

Výškově nastavitelný brzdový systém HABS (height adjustable brake system) nabízí spoustu výhod oproti tradiční brzdě. Brzdná plocha má větší kontaktní plochu pro rychlejší a řízené brzdění. Funkce nastavení výšky je ideální pro nalezení preferované osobní polohy brzdy. Po opotřebení lze brzdový špalík opět snížit na nejlepší brzdný bod, který bude vyhovovat právě Vám. HABS je zaručeně jeden z nejlepších a nejúčinnějších brzdných systémů na trhu. Dá se snadno připevnit nebo vyměnit a je vyroben z nejlepších možných materiálů.


Zobrazit přehled parametrů

Parametry

Určení pánské
Kolečka - průměr 100 mm
Barva bílá šedá černá tyrkysová
Modelová řada 2019/2020
Systém zapínání tkaničky + přezka + pásek na suchý zip
Kolečka - tvrdost 83A
Třída ložisek ABEC 7 chrome steel
Rám hliníkový
Kategorie brusle fitness speed
Styl jízdy sportovní výkonnostní Dlouhé trasy, projížďky městem
Použité technologie Powerslide Trinity
Vyjímatelná vložka ano
Roztahovací NE - rám je pevný
Počet koleček 3
Brzda ano

Hodnocení SportObchod.cz

 
Kvalita zpracování
Komfort boty
Komfort zapínání Komfort zapínání - 9 z 10 9/10
Rychlost
Ovladatelnost
Celkové hodnocení

Hodnocení Inline brusle Powerslide Swell Lite Blue Grey 100Napište své hodnocení produktu Inline brusle Powerslide Swell Lite Blue Grey 1001 - nejhorší, 5 - nejlepšíKredity za hodnocení získáte, pouze pokud budete hodnotit produkty jako přihlášený uživatel. Přihlásit se

Dotazy

Co Vás zajímá o tomto produktu? Zeptejte se.

Vložte nám zde dotaz k produktu Inline brusle Powerslide Swell Lite Blue Grey 100Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}