Nosiče kol

Před povalováním se na pláži dáváte přednost aktivní dovolené na kole? Žádný problém – díky nosiči kol, který upevníte na střechu nebo tažné zařízení auta, spolehlivě přepravíte kola pro celou rodinu. Nosiče mají snadnou a rychlou montáž, kterou zvládne i bez pomoci opravdu každý. Díky bezpečnostnímu uzamčení nosiče i převážených kol si na vás žádný zloděj nepřijde.

Nevíte si rady? Mrkněte do naší poradny, jak správně vybrat nosič kol.

Filtrovat
Cena
Cena:

Řazení: od nejprodávanějšího | abecedně | od nejlevnějšího | od nejdražšího

123vše

Vysoká bezpečnost a moderní design
Co se týče kvality, je Thule vždy napřed a mnoho jejich výrobků již nyní splňuje připravované bezpečnostní požadavky. Aby Thule drželo krok s opatřeními a normami, používá vyspělé technologie v oblasti inženýrství, testování a výroby. Výrobky Thule umožňují sportovním nadšencům, aktivním rodinám i dalším přepravovat jejich vybavení autem během dovolené nebo pro pracovní účely. 

Všechny nové výrobky jsou vyráběny podle nových mezinárodních bezpečnostních standardů City Crash. Thule produkty odolávají velké zátěži rok za rokem aniž by ztratily některou ze svých vlastností.

Vysoká bezpečnost společně s pokrokovým designem, úzká spolupráce s velkými automobilkami a celosvětová přítomnost  umožnila Thule stát se světovou jedničkou v jejich oblasti.

Thule Group je světová jednička
v oblasti přepravy sportovního vybavení nabízející střešní nosiče pro auta: střešní boxy, podélníky, nosiče kol, sněhové řetězy a přívěsné vozíky.

Test časopisu Auto-moto speciál se zaměřil na nosiče kol. Z pohledu uživatele byly ze všech tří  kategorií (střešní, na záď  auta a na tažné zařízení) nejvýše hodnoceny nosiče montované na tažnou kouli závěsného zařízení. Nejen z hlediska bezpečnosti, ale mimo jiné i proto, že u nich není prakticky žádné nebezpečí poškození laku automobilu.


Napište nám váš typ vozu, rok výroby, zda máte hagusy a konkrétní požadavky, které na nosič máte. Vytvoříme vám nabídku na míru jen a jen pro vás! Pište na thule@sportobchod.cz

 

Poradíme vám

Zbyněk Balabán Zbyněk Balabán expert sekce

poradime@sportobchod.cz
530 503 116

Trénuj chytře s mySASY

  • Využij slevu 20 % nebo vyzkoušej zdarma

530 503 100 po–pá 8:00–16:00 | info@sportobchod.cz

upřihlaste se Košík: 0 Kč