Nosiče kol na tažná zařízení

S nosičem kol na tažné zařízení auta bezpečně a spolehlivě přepravíte až čtyři kola. Nosiče snadno a rychle připevníte k tažnému zařízení pouhým dotažením páky a díky vyklápěcímu mechanismu se i s naloženými koly bez problémů dostanete do kufru. S integrovanými zadními světly vás bude na silnici vidět.

Filtrovat

Značka:

Nosiče jízdních kol pro auta s tažným zařízením
Pokud máte na autě tažné zařízení, nabízíme vám řešení, jak na něm přepravit kola. V sortimentu najdete praktické a stabilní nosiče kol vybavené důmyslným uchycením k tažnému zařízení, na nichž přepravíte až 4 jízdní kola. Koncem minulého roku proběhl test časopisu Auto-moto speciál, který byl zaměřen na nosiče kol. Z pohledu uživatele byly ze všech tří kategorií (střešní, na záď auta a na tažné zařízení) nejvýše hodnoceny nosiče montované na tažnou kouli závěsného zařízení. Nejen z hlediska bezpečnosti, ale mimo jiné i proto, že u nich není prakticky žádné nebezpečí poškození laku automobilu.

Thule EuroClassic Pro 902/903
Elegantní, bezpečný nosič ve dvou velikostech se snadnou montáží. Patentované uchycení tažného zařízení je vhodné pro většinu vozidel. Nová jedinečná funkce usnadňuje složení a skladování nosiče kol, což vyžaduje minimální skladovací prostor. Sklopná funkce umožňuje přístup do zavazadlového prostoru i s naloženými koly. EuroClassic Pro 902 přepraví 2 jízdní kola a EuroClassic Pro 903 může přepravit 3 kola. Obě velikosti mohou přepravit jízdní kolo navíc pomocí adaptéru 9022 a snadno mohou být přizpůsobeny pro vozidla SUV s rezervní pneumatikou na zádi pomocí adaptéru pro rezervní kolo 9023. Nosiče mohou být také vybaveny zavazadlovým boxem Thule BackUp. Nejlepší v testu - Stiftung Warentest (Německo, červen 2004).
Thule EuroWay 944/946
Nosič kol pro toho, kdo chce kombinovat bezpečnou přepravu a nejnovější design. Thule EuroWay je bezpečný, stabilní a snadno připevnitelný nosič. Patentované uchycení je vhodné pro všechny typy tažných zařízení a nepotřebuje žádné seřízení. Je vhodný pro všechny typy jízdních kol a rozměry pneumatik. Nová, snadno použitelná sklopná funkce činí z Thule EuroWay nejvhodnější řešení pro váš výlet. Pokud nosič nepoužíváte, snadno ho složíte a uskladníte. Futuristický design ladí s moderním vzhledem aut, získáte tak nosič světové třídy. K dodání je ve dvou velikostech - Thule EuroWay 944 pro 2 kola a Thule EuroWay 946 pro 3 kola. Model 946 je také vítěz testu časopisu Auto-moto speciál z konce minulého roku.

Poradíme vám

Lukáš Prášek Lukáš Prášekproduktový manažer

lukas@sportobchod.cz
530 514 709

530 503 100 infolinka po - pá 8:00 - 17:00

přihlaste se Košík: 0 Kč