Nosiče kol na střechu

Díky střešnímu nosiči kol autem spolehlivě přepravíte kola pro celou rodinu. Rychloupínací pásky na nosiči se bez problémů přizpůsobí různým velikostem pneumatik. Snadnou montáž zvládne během pár minut opravdu každý a s bezpečnostními zámky můžete zůstat v klidu.

Filtrovat

Značka:

Montáž na střechu
Pokud si chcete vzít kola na výlet, střecha auta je ideálním místem pro přepravu. Jedním z nejsnazších způsobů, jak přepravit jízdní kola autem, je umístit je na střechu. Kola jsou zajištěna pevně na místě a nejsou znečišťována prachem a špínou ze silnice.

Při nákupu střešního nosiče bystě měli mít na mysli následující:
- Na vašem autě musí sedět dokonale, aniž by zanechával škrábance a jiné známky uchycení.
- Pro bezpečnost vaši i ostatních musí při používání zůstat pevně na svém místě.
- Jednoduchá montáž a uchycení.
- Možnost zabezpečení vašeho kola proti odcizení.
- V neposlední řadě by měl na střeše auta vypadat stylově.
Thule splňuje bezezbytku tyto požadavky, proto je najdete u nás v obchodě.

Thule ProRide 591
Moderní a funkční design je klíč k novému nosiči Thule ProRide. Zcela nový, samonastavující držák rámu vám umožní jízdní kolo snadno a rychle naložit a sundat. Nosič zabezpečíte v snadno přístupné výšce střechy. Díky hliníkové kolejničce je velmi lehký. Elegantní tvar nosiče neurazí žádné auto a je skvělým doplňkem. Možnost zabezpečení proti krádeži.
Thule FreeRide 530
Robustní a bezpečný nosič kol v novém moderním a funkčním designu. Držák rámu je vybaven rychloupínací funkcí, která uchytí většinu rámů jízdních kol a velmi usnadňuje nakládání. Nosič kol je vybaven nastavitelnými rychle uvolnitelnými pásky pro všechny rozměry pneumatik. Možnost zabezpečení proti krádeži.
Thule OutRide 561
Thule OutRide má štíhlý hliníkový design založený na stejné základní ideji jako Thule ProRide. Je určen pro uchycení kola za přední vidlici. Zaklapávací úchyt má chytrý, nový design, který snadno nastavíte pro všechny typy předních vidlic, včetně těch s kotoučovými brzdami. Zadní rychloupínací pásek je pro všechny rozměry pneumatik. Včetně adaptéru pro 20 mm osy. Dokoupit lze i speciální držák na přední kolo.

Poradíme vám

Lukáš Prášek Lukáš Prášekproduktový manažer

lukas@sportobchod.cz
530 514 709

530 503 100 infolinka po - pá 8:00 - 17:00

přihlaste se Košík: 0 Kč