Kopačky adidas Messi 16.1 FG

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Alternativní

Kopačky adidas Messi 16.1 FGPopis

d

Kopačky adidas Messi 16.1 FG padnou na nohy profesionálních hráčů, kteří oplývají svou rychlostí a snadno přelstí obránce nečekanou kličkou. Díky nim budete na hřišti řádit jako fenomenální Lionel Messi a soupeřova obrana si s vámi nebude vědět rady. Boty jsou ideální volbou na pevný přírodní povrch, kde zajistí spolehlivou stabilitu při rychlém naznačení změny pohybu.

Získejte Mesiášovy schopnosti

Na vývoji nabízených kopaček se nepodílel nikdo menší než samotný Lionel Messi, který je mnohými považovaný za nejlepšího fotbalistu, který kdy běhal po fotbalových trávnících. Jeho skvělé schopnosti a zkušenosti, které předal výrobcům, vás přiblíží o kousek blíž ke skvělým výkonům.

Závratná rychlost

Vstřelené góly vám nyní začnou přibývat raketovou rychlostí a bude radost se dívat na vaše hbité nohy. Zásluhou revoluční technologické výbavy v podobě svršku Agilityknit jsou kopačky velmi lehké, a tak se na hřišti budete s elegancí prohánět jako blesk. Jistotu při skvělých a rychlých kličkách vám dodá bezchybné uspořádání kolíků Messi FG.

Nohy jako v bavlnce

Je nutností, aby vaše chodidla cítila maximální pohodlí i během náročných výkonů na hřišti. Kopačky skvěle přilnou k noze a přinesou příjemný pocit hned při prvním nazutí. Nebudete tak myslet na nic jiného, než jak přelstít obranu soupeře a rozvlnit síť brány.

Ultralehká konstrukce pro jistý nášlap

Rychlost hry se zvyšuje a vy musíte být vždy alespoň o krok před soupeřem. Proto adidas představil ultralehkou konstrukci podešve Sprint Frame. Tento pevný základ podrážky zpevňuje botu a poskytuje noze lepší stabilitu při běhu a prudkých změnách pohybu.


Zobrazit přehled parametrů

Parametry

d
Speciální program CENOVÉ GARANCE:možnost dodání za nejnižší ceny
(podmínky a způsob uplatnění najdete zde)
Sezóna2016/17
Doporučený povrch pevné přírodní povrchy
Použité technologieadidas Sprint Frame
Adidas Agilityknit
Svršekkvalitní syntetická kůže
Počet kolíků11
Doporučené použitízápasové a turnajové nasazení, tréninkové nasazení

Hodnocení SportObchod.cz

Hodnocení kvality provedeníHodnocení kvality provedení - 10 z 10 10/10
Hodnocení komfortu nošeníHodnocení komfortu nošení - 10 z 10 10/10
Hodnocení citu při kontaktu s míčemHodnocení citu při kontaktu s míčem - 10 z 10 10/10
Hodnocení SportObchod.cz (výkon/cena)Hodnocení SportObchod.cz (výkon/cena) - 10 z 10 10/10

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.

adidas Messi

Kopačky adidas Messi stvořil sám génius fotbalových trávníků Lionel Messi. Nastartujte kreativní myšlení hbitými manévry a dokonalým kontaktem.


530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč