Kšiltovka Mitchell & Ness Ultimate NHL Pittsburgh Penguins

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Alternativní

Kšiltovka Mitchell & Ness Ultimate NHL Pittsburgh PenguinsPopis

d

Kšiltovka Mitchell & Ness Ultimate NHL Pittsburgh Penguins je moderní model vyhledávané kšiltovky. Optimální pro každodenní a téměř celosezónní nošení. Pokrývka hlavy je ideální módní doplněk i ochranná pomůcka proti slunečním paprskům. Nezáleží na tom, jestli po probuzení sháníte informace z nočních utkání po internetu či máte permici na tribunu.

Kdo má pod čepicí, ten má na hlavě

Dokažte oddanost, věrnost a nerozlučnou sounáležitost s výběrem, který patří k tomu nejlepšímu za velkou louží. Kšiltovka je velmi pohodlná a vzdušná. Poskytuje nositeli výborné odvětrávání a eliminuje následky způsobené nadměrným pocením. Je k dispozici v klubových barvách, navíc se symbolem výběru na přední části. Podpořte klub, za který válí hvězdný Sidney Crosby.

Nastavte, nasaďte a fanděte

Kšiltovka perfektně padne na hlavu s obvodem 57 cm. Díky stahovacímu pásku si však pohodlně korigujete velikost přibližně o 4 cm. Kšiltovku si proto mohou dovolit všichni fanoušci Pittsburghu Penguins, kteří se s obvodem hlavy vejdou do rozmezí 53 až 61 cm.

Kód výrobce: INTL042

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.

Pittsburgh Penguins FANSHOP

Chcete vidět vše od svého oblíbeného týmu? Pokračujte na stránku, kde najdete to, co v oficiálním fanshopu Pittsburgh Penguins.

NHL FANSHOP

Nejlepší hokejová liga světa NHL je na dosah? Fanshop stránka s licencovanými produkty NHL je k dispozici. Jako dárek je tou ideální volbou .


530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč