Minihokejky s míčkem Sher-Wood NHL Nashville Predators

 

Produkt je dočasně vyprodán

Pokud máte zájem o informaci o dostupnosti, napište nám prosím na info@sportobchod.cz, rádi Vás budeme při jeho znovu zařazení do nabídky informovat.

Popis Parametry Hodnocení (0) Dotazy (0) Alternativní

Minihokejky s míčkem Sher-Wood NHL Nashville PredatorsPopis

d

Minihokejky s míčkem Sher-Wood NHL ctí barvy slavného týmu Nashville Predators a potěší všechny malé fanoušky, kteří si chtějí užít spoustu legrace. Malí hokejoví nadšenci mohou díky dvěma hokejkám a míčku rozehrát zápas prakticky kdekoliv.

Hokej je vášeň

S hokejkami predátorů si ti nejmenší užijí plno zábavy a šetřit je opravdu nemusí. Zásluhou odolného plastu přežijí i tvrdou hru každého malého hokejisty. Set je zcela kompletní, protože obsahuje také modrý míček. Ten je z lehkého plastu, a tak děti nezpůsobí žádné škody ani doma v pokoji. Vaše ratolesti tento set budou milovat.

Jedinečný design

Při pohledu na hokejky nemůže nikdo na světě pochybovat, že máte v srdci americký tým Nashville Predators. Velký nápis na hokejce a logo predátorů na čepeli hovoří za vše.

Kód výrobce: 65053

Hodnocení

d

K produktu již nelze přidat další hodnocení.

Dotazy

d

Z produktu již nelze poslat dotaz.

Nashville Predators FANSHOP

Chcete vidět vše od svého oblíbeného klubu? Pokračujte na stránku, kde najdete to, co v oficiálním fanshopu Nashville Predators.

NHL FANSHOP

Nejlepší hokejová liga světa NHL je na dosah? Fanshop stránka s licencovanými produkty NHL je k dispozici. Jako dárek je tou ideální volbou .


530 503 100 po–pá 8:00–16:30 | info@sportobchod.cz

přihlaste se Košík: 0 Kč