Nosič kajaků Thule Hullavator Pro 898

 

Předobjednávka

-25%

{{ price | formatPrice }} s DPH běžná cena 20 020 Kč

Dostupnost

Hodnocení:
Hodnocení: 0%
Na splátky
od 749 Kč
Objednací číslo:
35938
Značka
Thule

do porovnání zobrazit porovnání (0) do oblíbených

Popis Parametry Hodnocení (0 ) Dotazy

Nosič kajaků Thule Hullavator Pro 898

Nosič kajaků Thule Hullavator Pro 898 vám umožní strávit na vodě co nejvíc času i mimo nejbližší řeku či vodní plochu. S nosičem naložíte kajak na střechu vozidla a bezpečně převezete. Získáte tím zcela nové možnosti k rozvíjení vlastních schopností trénováním v kvalitnějších podmínkách, než na jaké jste zvyklí.

Nosič je použitelný pouze s tyčemi Thule ProBar, aby byla zaručena dostatečná vzdálenost od vozidla během nakládání a vykládání.

Usnadněte si práci při nakládání a vykládání

Parádní usnadnění při nakládání a vykládání kajaku představují plynové vzpěry, které sníží hmotnost kajaku o 18 kilogramů. Perfektně fungují také dvojitá vysouvací ramena, která spustí kajak až o jeden metr a vy se nebudete muset tolik namáhat.

Polstrování proti otlučení

Při přepravě chrání kajak osm opěrných bodů s polstrováním proti jakémukoli poškození. Upevnění zajistí popruhy Thule a praktický kotvicí systém Quick Draw, díky kterému upevníte kajak na přídi a na zádi.

Pádlujte ve dvou

Každý nosič je určený pro jeden kajak. Na vozidlo si však můžete umístit až dva nosiče, a tím pádem vézt dva kajaky. Nosič skýtá pohodlné a přesné uložení kajaku do šířky 80 cm a hmotnosti 35 kg. Nebojte se proto vzít si na vodu parťáka a podělte se s ním o svoji radost.

Kvalita splatí investici

Na nosiči se nešetřilo a oproti klasickému hliníku je vyrobený z oceli. Dvojitě potažená ocelová konstrukce je odolná vůči korozi a zaručí mnohem delší životnost. Nosič vám proto dlouho vydrží a investici bohatě splatí.

HodnoceníNapište své hodnocení produktu Nosič kajaků Thule Hullavator Pro 8981 - nejhorší, 5 - nejlepšíDotazy

Co Vás zajímá o tomto produktu? Zeptejte se.

Vložte nám zde dotaz k produktu Nosič kajaků Thule Hullavator Pro 898


Poradíme vám

contact Zbyněk BalabánProduktový specialista

poradime@sportobchod.cz

+420 530 503 116


530 503 100 Po-Pá 08:00-16:00 | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}