Outdoorové nože a nástroje

Součástí vaší party na kempování by měl být určitě někdo “vostrej”. Ten, který se snadno vypořádá s každým problémem. Pokud nikoho takového nemáte, omrkněte naši nabídku kempingových nožů. Vybírat můžete od zavírací klasiky perfektní na ryby až po multifunkčnínože multifunkční se šroubovákem, klíčem, pravítkem a dalšími pomocníky. Kudlu do zad vám nevrazí ani další outdoorové nástroje.

Filtrovat

Top produkty

  • 389 Kč

    Multifunkční nářadí True Seven obsahuje nejdůležitějších 7 nástrojů, které by vám neměly chybět, ať se vydáte kamkoliv. Nožík, pilka a další.

  • 199 Kč

    Nářadí ve formě přívěsku na klíče True Keytool obsahuje šroubovák, otvírák, pilník na nehty a další vychytávky, které se nikdy neztratí.

  • 299 Kč

    Multifunkční nářadí True MinMulti z nerezové oceli využijete při outdoorových aktivitách, doma nebo v kanceláři. Skrývá v sobě 10 druhů nářadí.Outdoorové nože jsou vyrobené z kvalitní oceli a díky praktickým rozměrům snadno zapadnou do výbavy na kempování. Některé můžete mimochodem připnout i na pásek.

S pomocí multifunkčních nožů snadno vykucháte rybu, zašroubujete vypadlý šroubek z kempingového stolku, něco přeměříte, otevřete pivo a určitě najdete další využití.

Radost udělají každému kempaři také kleště, pilník, pilka nebo sekera, která zajistí teplíčko u ohně s buřtíky.

Vyberte si nástroje a nože podle libosti, ať má vaše kempování říz.

Poradíme vám

contact Dana H.specialistka zákaznické péče

info@sportobchod.cz

530 503 100

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}