Batohy na kolo

Šlápněte do pedálů a přijeďte si k nám pro parádní batoh na kolo. Bez cyklo batohu o cyklistickém výletě ani nepřemýšlejte. Cyklistický batoh dává cyklistice úplně jiný rozměr. Přizpůsobí se jízdě, nerozhodí vám rovnováhu a zvládnete s ním náročný terén i divoké počasí. Anatomický tvar a perforace umí divy. Budete se cítit lehčí, i když budete mít veškerou výbavu na zádech. Nachystáme vás na krátké i dlouhé trasy – máme cyklo batohy v různých velikostech.

FiltrovatJeďte s větrem o závod. S cyklistickým batohem Deuter vám to půjde jako po másle. Tyto batohy splňují požadavky i nejnáročnějších cyklistů.

Mokrá záda a zmáčený batoh u Deuteru nepřipadají v úvahu. Zatímco vám speciální Aircomfort systém bude provětrávat záda, vy můžete pohodlně zdolávat další kilometry. K batohu se dá připevnit světlo, sluneční brýle a součástí jsou poutka na síťku proti hmyzu, pláštěnka a také mnoho užitečných kapsiček.

Cyklistické batohy na kolo vám nebudou kazit jízdu, ale naopak vám ji zpříjemní. Podívejte se i na další vychytávky cyklo batohů Dreuter.


Poradíme vám

contact Dana H.specialistka zákaznické péče

info@sportobchod.cz

530 503 100

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}