Hamaky

Říkáte si, odkud Vinnetou bral tolik energie? Nakupoval hamaky na spaní. Věděl totiž, že houpání vyvolává pocit vnitřního klidu. Proto se inspirujte a staňte se čerstvějšími bojovníky. Čím větší rozměry hamaky zvolíte, tím snadněji se uvolníte. Materiály jsou příjemné na dotek, odolají vlhku i pozemnímu hmyzu. Rozhoupejte se 50 cm nad zemí třeba v lese, na zahradě, na pláži, verandě či balkonu. Karabiny a popruhy udrží v bezpečí vás i okolí.

Filtrovat

Top produktyPro jednoho kus plachty mezi smrky, pro jiného oáza pohody. Cestovní hamaka splňuje požadavky společníka, kterého po celém dni s krosnou budete uctívat. Je lehká, skladná a snadno ji přenesete ve vaku. Když si do ní při východu slunce přinesete kávu nebo jídlo, myšlenky na muka včerejšího dne vymizí. 

Stejně jako nespavost. Houpání v turistické hamace totiž zkracuje dobu usínání a prodlužuje hlubokou fázi spánku. Možná si tak pobytem v divočině zachráníte cyklus. 

A v chladných nocích? Vyhnete se ztrátě tepla, protože pevný materiál zvládá karimatku, teplý spacák i více vrstev oblečení. Nebo se můžete zahřívat vzájemně v outdoorové hamace pro dva. Až se vrátíte domů, nechte ji na zahradě. Po hádce už nebudete muset spát ve vaně.

Poradíme vám

contact Dana H.specialistka zákaznické péče

info@sportobchod.cz

530 503 100

530 503 100 Po-Pá, 8-16 h | info@sportobchod.cz

Přihlaste se Košík {{ summaryPrice | formatPrice }}